UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem w szoku że wogóle może być brak krwi w czasach pokoju ? Mam krzyż zasługi dla Zasłużonych Narodu jak i zakończony etap oddawania. Nie wahałbym się pomóc ale inną grupa. Pomóżcie chłopakowi... Krwiodawcy ! Czas ucieka....
  • @A63 - Dzisiaj nikt niczego za darmo nie zrobi. Liczę się tylko ja i kązdy chce z życia jak najwięcej wyciągnąc dla siebie. Pokolenie samolubów i hedonistów nieczułych na potrzebę bliźniego
  • @A63 - Niestety z naszego kraju wyjechało dużo osób młodych i w średnim wieku za granicę, a społeczeństwo się starzeje i mogących oddawać krew jest coraz mniej, natomiast ludzi potrzebujących coraz więcej. Niż demograficzny też robi swoje. Ludzi urodzonych w latach 80 jest 2 razy więcej jak dzisiejszych 20 latków. Oby udało się zebrać potrzebną krew dla Pana i życzę powrotu do zdrowia.
  • Nie wiem, czy jest to przyczyna. Kiedyś, gdy oddawałam krew, można było to robić bodajże jedynie do godz.12 (ul. Bema). Czy obecnie można oddawać krew w godzinach popołudniowych, gdy ludzie wracają z pracy? Za mało jest też akcji promujących krwiodawstwo, w TV odmóżdżające reklamy cały dzień, a o takich rzeczach się nie mówi. Jednak gdy jest nawoływanie do oddania, to ludzie naprawdę się mobilizują, wręcz punkty krwiodawstwa proszą, aby już nie przychodzić:) I nie za darmo, bo za dzień wolny, czekolady i ulgę w PIT - jeśli komuś zapłata duchowa nie wystarczy. Panu i Rodzinie życzę zdrowia i sił.
Reklama