UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drzewa mają po sto lat... nic nie jest wieczne. Drzewa podobnie jak ludzie-jedne żyją dłużej drugie obumierają wcześniej z powodu różnych chorób. Jeden człowiek żyje 90 drugi 50 lat /to samo z drzewami i choćbyś nie wiadomo co pan robił to i tak nic nie da... siła wyższa.
  • @DS. - Jeśli nie będzie się o człowieka dbać to też szybciej umrze - a zarówno obecnością ludzi jak i drzew chcemy się cieszyć jak najdłużej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    4
    ArturPytliński(2023-11-20)
  • @DS. - Jak temu Arturowi jutro przewróci się drzewo na ten łeb to nie dożyje 50 tki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    śmiechnasali(2023-11-20)
  • @ArturPytliński - Czyli wg Pana lepiej, żeby stare i spróchniałe drzewa łamały się i spadały na okoliczne domy/ludzi? Bez obaw zarząd dróg nie kwalifikuje do wycinki zdrowych drzew.
  • @Real - Ja nie dopatrzyłam się w wypowiedzi Pana Artura żadnej takiej informacji, że lepiej żeby drzewo spadło komuś na dom czy głowę. Doczytałam natomiast, że apeluje aby usuwanie było już ostatecznością jak nie da się drzewa wyleczyć. Żeby podejmować walkę o drzewa znacznie wcześniej a nie interesować się nimi jak już nie da się nic zrobić, tylko wyciąć. Czytajcie artykuły umysłem a nie emocjami, złośliwościami i z hejterskim nastawieniem a zrozumiecie wiele więcej.
  • @Real - Ile drzew dokonało tego terrorystycznego zamachu na ludzi w Elblągu w ciągu ostatnich 30 lat ? ! "Bez obaw zarząd dróg nie kwalifikuje do wycinki zdrowych drzew. " GM gratuluje ufności w fachowość działań tych światłych ludzi. Według GM ich działaniami powinna się zająć z urzędu prokuratura ponieważ notorycznie i z premedytacją łamią postanowienia ustawy o ochronie przyrody. Drwale wandale w Elblągu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    GłębokaMyśl(2023-11-21)
  • @GłębokaMyśl - Widzę niezłą porcję nienawiści względem urzędu z zasady bo to urząd i urzędnicy. Kilkukrotnie występowałem o wycinkę drzewa w pasie drogowym w obawie o jego stan i za każdym razem zarząd zieleni i konserwator zabytków oceniał stan kwalifikując jedynie do przycięcia nie wycięcia, może masz swoje złe doświadczenia albo klepiesz głupoty aby klepać.
  • @Real - "Widzę niezłą porcję nienawiści względem urzędu z zasady bo to urząd i urzędnicy. " Proszę popatrzeć na to inaczej. Wycięte drzewo w wieku 100 lat to strata dla dwóch pokoleń. Jeśli dzisiaj urodzi się panu dziecko / wnuk to ono takiego drzewa nie zobaczy, jego dziecko również raczej nie dożyje stulatka...90% drzew w Elblągu jest dewastowanych, a powinny być pielęgnowane. Posuszu nie wycina nikt, a doświadczenie uczy, że to on jest podstawowym zagrożeniem ze strony starych drzew. Zdarzają się przykłady drzew ogłowionych z pozostawionym posuszem. NIKT nie widzi problemu. Ponad wszystko obowiązują nas regulacje zawarte w ustawie o ochronie przyrody, które w Elblągu są notorycznie łamane bez żadnej reakcji prokuratury.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    GłębokaMyśl(2023-11-21)
  • @Real - Proszę przeczytać ustawę o ochronie przyrody w części dotyczącej drzew. Wtedy pan dokona odkrycia, że żyje na dzikim zachodzie, krainie bezprawia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    GłębokaMyśl(2023-11-21)
  • @Real - Przeczytaj jeszcze raz artykuł do końca na spokojnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Mędrzec(2023-11-21)
  • @DS. - Tak, ale jak ktoś będzie dbał, żeby nie rozrastały się te jemioły to drzewa będą żyć dłużej. Takie wielkie rozłożyste drzewo fajnie wygląda.
Reklama