UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Merytorycznej dyskusji brak. A szkoda. No cóż, pieniaczy nie brakuje. ESWIP - róbcie swoje. Ludzie gadają, bo Wam zazdroszczą. Dla mnie jesteście najlepsi!!!
  • MariuszLewandowski-Fc @Aawa - A przepraszam o jakiej merytorycznej dyskusji Pan /lub Pani/ pisze ? Dyskusja o rytmie wybijanym na bębnie czy smaki kiełbaski z grila? Jedni ludzie gadają inni robią - w wyniku mojej petycji problem lokowania środków nie nieoprocentowanych kontach bankowych przez ESWIP wyszedł na pole debaty publicznej. ile milionów złotych straciliśmy na lenistwie i niekompetencji Zarządu i ile małych organizacji mogło sfinansować swoje pomysłu policzę jak dostane dane. Na moje oko przez te 25 lat z samego oprocentowania można było wybudować Dom pod Cisem a środki od Marszałka przeznaczyć na budowę Bursztynowego Portu dla Wikingów. A tak paru prezesów paru banków wzięło sobie sowie premie na wczasy na Seszelach czy innych Bergamutach. Cieszę się że ktoś jest dla Pana /lub Pani/ najlepszy - niestety dla mnie nie są dość dobrzy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2021-05-30)
Reklama