UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Budżetówka się bawi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    8
    Gość.(2021-05-29)
  • @Gość. - ESWIP to nie jest budżetówka, to stowarzyszenie gwoli ścisłości, więc po co szczujesz na ludzi pracujących w tzw. budżetówce.
  • MariuszLewandowski-Fc Niestety to budżetówka utrzymująca się z naszych podatków - bez względu na ty czy z tej ich części jaka pozostaje w Polsce czy z tej jaka trafia do Unii. Ci ludzie myślą jak urzędnicy i bardziej interesuje ich papierowe rozliczenie dotacji i własnych etatów niż działalność dla ludzi. Dlatego ten pierwszy przyczynek do odejścia od tego patologicznego myślenia cieszy. Pytanie brzmi czy warto było inwestować 3 000 000 zł dla jednego pikniku na trzy lata i to jak widać z komentarzy raczej dla znajomych królika niż Zawodzian ? Moim zdaniem nie, ale jak widać krytyka zaczyna do Prezesa Wszystkich Prezesów docierać i powoli zaczyna robić CÓŚ. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    8
    MariuszLewandowski-Fc(2021-05-30)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Sam jestes "budzetowka"
  • MariuszLewandowski-Fc Poważnie, ,, ,Ale sorki już jestem Prezydentem, Elbląga czy może Carem Rosji ? Poproszę o numer konta to się o moje zaległe apanaże upomnę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2021-05-30)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Pan już dyskutujesz sam ze sobą, kiedy to do Pana dotrze🤦
  • MariuszLewandowski-Fc Więc mam partnera na poziomie. Pan /lub Pani/ rozumiem nic ciekawego napisać nie potrafisz ? Kondolencje, ,, ,,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2021-05-30)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Człowieku zamilcz w końcu.
  • MariuszLewandowski-Fc Nie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2021-06-01)
Reklama