UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Można tam zrobić duży park tylko niech kościół odda pustą prawą stronę od strony kościoła. Od rowu wodnego w górę do ul. Czestochowskiej. Piękny park przez środek płynąca rzeczka. Na razie ta łąka służy jako wychodek dla psów.
  • Psy też muszą gdzieś srać także nie ma się co oburzać że jest tam wychodek dla psów...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    26
    Ehhhh(2023-07-19)
  • @Ehhhh - Zacznij sprzątać menelu po swoim psie i twoich kolegów też, dość sralni dla psów
  • Tereny leżące poza ogrodzeniem kościoła nie są jego własnością.
  • @Ehhhh - Psy niech srają pod swoimi domami a ich zacni właściciele sprzątają ich kupy!
  • @Ehhhh - Koło mnie też jest piękny park, przeprowadziľem się do tego miasta w zeszłym miesiącu, ludzie podjeżdżają autami ze swoimi pieskami jest parking są kosze na śmieci nawet worki na rolce dla srających pociech, ja wiem, że u nas w Elblągu jeszcze to nie możliwe, ale trzeba wierzyć, źe to już blisko. - mam taki dream( drim), jak Marcin - Luther King
  • zapewniam cię, że po wykonaniu tej inwestycji czyli w nowym parku tez zrobią wychodek dla psów. kultury nikogo nie nauczysz. tylko drastyczne kary są w stanie coś zmienić.
  • U mnie na Jana Pawła II ludzie z budynku gdzie mieszkaja ida z pieskami do drugiego budynku aby sie wy.. rały. Sa tacy co sprzatna ale sa tacy co nawet o tym nie pomysla. Brak kultury i buractwo. Idzie Pani damulka z psem a on sika na brame garażową i jeszcze ma pretensje jak sie jej uwage zwzróci. Chamstwo i plebstwo Hashtagi: #Inv
  • gnojarze sie odezwali kolejny wychodek dla psów
  • @Ehhhh - niech ci sraja za kołnierz
  • Jedzie gnojarz z furą gnoju, a panienki do niego.... gnojarzu, .. gnojarzu która jest godzina?.. gnojarz odpowiada - dwunasta... wy ku.. wy z miasta..... albo fourman węgiel przywiózł na Zawadę I już na początku Szarych Szeregów drze ryja... ludzie.. ludzie wungiel przywiozłem, a koń odwraca łeb I mówi.. ta Ty przywiozłeś!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Ichaaaa ...chaa(2023-07-20)
Reklama