UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po raz kolejny uprasza się portel aby wzorem innych portali wprowadził komentarze po zalogowaniu się np. Facebookiem.
  • nie ma juz fejsa jest Meta
  • To ty używasz pejsbuka? Gratulacje
  • To wtedy już nikt nie napisze niczego. Będziesz miał kółko wzajemnej adoracji.
  • A, czyli to wstyd napisać coś i podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem? Anonimowość skutkuje masą bzdurnych, chamskich i nie mających związku z artykułem komentarzy. Artykuł o sporcie? - PO, PiS, Wróblewski, Missan. Artykuł o wodociągach? To samo. Artykuł o placu zabaw? Brednie o schronach.
  • Pod większością artykułów jest też nudziarz samolotowy, obrońcy salcesonu i przeciwnicy ulicy wschodniej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Zaścianek elbląski(2024-07-16)
  • Czyli cenzura. Rozumiem że inne bzdury są lepsze niż innych. Twój ból jest większy niż mój. Spoko
  • Żadna cenzura. Po prostu większość komentarzy nie ma NIC wspólnego z artykułem i tyle. Dlaczego? Bo anonimowo i można pisać co się chce. W czym problem, jeśli coś Cię boli podpisać się z imienia i nazwiska? Dlaczego jak ktoś ma wylać wiadro pomyj to nie zrobi tego jeśli trzeba się podpisać?
Reklama