UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Podpinam się do tego wyżej. Od wielu lat nie biorę w tym udziału i z roku na rok upewniam się że słusznie robię. Pracy nie mają, mieszkać gdzie nie mają, łóżek, pralek itd. też brak, ale dzieci to wiedzą jak na świat sprowadzić. Ja z mężem pracujemy, mam dwoje dzieci, marzę o trzecim ale niestety nie możemy sobie na nie pozwolić, bo nas po prostu nie stać na kolejne dziecko. Dziecko to nie tylko spanie i jedzenie. To również wykszralcenie i edukacja. A tu wszystko jakos tak się dzieje na luzie. Po 4 czy 5 dzieci a co tam... Zrobić dzieci wiedzą jak, a później jak dalej żyć to już nie koniecznie. Dlatego wolę zrzucić się dla jakiegoś starszego, samotnego emeryta bo im jest najciężej. Takim warto pomagać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    2
    Nie jestem jeleniem(2023-11-20)
  • @Nie jestem jeleniem - Nikt Cię nie zmusza do tego, byś tym ludziom pomagała. Jedź lepiej na wczasy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    17
    Samotny(2023-11-20)
  • @Samotny - Wole na wczasy niż nierobom, którzy tylko potrafią dzieci narobić!!!! DOSTAJĄ OD PAŃSTWA SOCJALE, DARMOWE LAPTOPY I CO JESZCZE?!!!! MOŻE CHAŁUPĘ IM IDDAM A SAMA PÓJDĘ PID MOST MIESZKAĆ!!!! 20 lat starałam się o mieszkanie z miasta i nikt mi nic nie pomagał ani nie prosiłam o nic, nawet z szlachetnej paczki!!!!!
  • @Samotny - I juz się zaczyna fala szamba, które będzie wylane na wszystkich, którym nie podoba się ta akcja. Nie martw się o moje wczasy. Radzę sobie jak umiem najlepiej.
  • No patrz, starałaś się???Kto w to uwierzy.
  • @Nie jestem jeleniem - Trzeba było i 3 baby robić. Kto tobie zabronil?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    kolega sąsiad(2023-11-20)
  • @Nie jestem jeleniem - No jeleniem może nie jesteś ale osiem i baranem to napewno.
  • @Nie jestem jeleniem - nie trzeba być " Jeleniem". To jest akcja harytatywna nikt od nikogo nie wymaga, aby ktoś kogoś utrzymywał czy łożył. Smutne jest dzisiejsze podejście. A Wystarczy zrobić drobny gest dołożyć cegiełkę chociażby w kwocie 20 zł. Niestety w akcji nikt nie jest w stanie spisać całego życiorysu osoby potrzebującej pomocy, zazwyczaj są to najbardziej istotne detale. Dzieci - Bogu ducha nikomu winne, same na świat się nie pchały ale żadnego z nas nie zbawi 10-20 zł aby akurat to dziecko miało cos zjeść. Pani która walczyła o mieszkanie- przykre jest to że Pani również nikt nie pomogl- ale na chwilę obecną sama Pani pokazuj pozostałym uczestnikom mi nie pomogli to nie pomagajcie innym. Patrząc z tej perspektywy punktu widzenia nikt nikomu nigdy nie pomoże. A może ta kobieta która ma 25 lat i 3-5 dzieci, wyszła z domu gdzie rodzice się nia nie iteresowli, poszła za partnerem który, pił, bił i zmuszał do stosunku. A ludzkie sumienie przynajmniej moje nie pozwoliło by mi zabić/usunąć ciąży tylko dlatego że ja w nią nie chciałam zajść. Nie bronie nikogo każdy ma swoje zdanie i dla każdego są rzeczy ważne i ważniejsze. Każda rodzina jest weryfikowana nim zostanie umieszczona w akcji. Nie ma co oceniać ludzi z góry. I osobiście nie życzę nikomu doświadczyć któreś z przeżyć tych ludzi. My sami nie wiemy co nas czeka. Zycie pisze różne scenariusze. Życzę miłego dnia i więcej empatii do drugiego czlowieka Hashtagi: #Ciezkojestlekkozyc!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    #Cieżkojestlekkożyc!(2023-11-21)
  • @#Cieżkojestlekkożyc! - Ludzie nez serca znieczulica straszna po co tacy komentują nie znając sytuacji masakra
  • Zaraz nie będzie niczego. Tylko z tą różnica że tym razem nie usiądziesz bo jelito wyjdzie z dobrobytu; ) bedzie jeszcze gorzej
Reklama