UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ogólnie chyba w życiu nie widziałem lepszej imprezy, jestem po prostu zszokowany -:)))))
  • Mało żyjesz, świata nie widziałaś więc i szok jaki przeżyłeś nie dziwi :⁠-⁠)
  • jestes jakims klakierem cwierka albo nie wyjechales nigdzie poza granice powiatu Elbląskiego. Gwarantuje tobie ze gdybys wyjechal gdzies dalej to doznalbys 10 krotnie wiekszego szoku jak bardzo zacofaliscie to miasto. Gwarantuje tobie ze gdybys wyjechal do Niemiec i zobaczyl male miasteczka lezace nad morzem lub w jego bliskosci i majace kontakt z woda, przekonalbys sie jak te male miasteczka wykorzystuja to ze leza nad woda, jak potrafia czerpac z tego korzysci i jak wy hamujecie okrutnie rozwoj tego miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    do tawariszy z kwwwwww(2023-08-28)
  • @do tawariszy z kwwwwww - Towarzyszu, klakierze bolszewickiej partii pisuarowej, objawiliście nową prawdę - Elbląg leży nad morzem. I nie wykorzystuje swojego wodnego położenia do czerpania zysków z Święta Chleba. Do szkoły chodziłeś, bo nie wykorzystujesz tego. Towarzyszu.
  • Przeciez bolszewia to wyznawcy i czlonkiwie parti ryzego ronalda, ktory z putlerem sie na molo w sopocie obsciskiwal a po wytyczne co do przyszlosci polski latał na kreml razem ze zdradkiem i tym specem od zegarkow ktorego na upainie scigali za szwindle budowlane.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    do tawariszy z kwwwwww(2023-08-28)
  • @do tawariszy z kwwwwww - Targi
  • @do tawariszy z kwwwwww - ... a ja pamiętałem, że to Kaczyński w dniu ogłoszenia stanu wojennego spał sobie smacznie do południa :) Pewnie był spokojny bo towarzysz prokurator Piotrowicz był w pogotowiu...
  • @do tawariszy z kwwwwww - Wszak przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi. Orban przyjacielem prezesa i Putina. Nawet mu orlen sprezentowaliście. A prezes zawsze był zafascynowany Stalinem, więc nie dziwią stalinowskie metody rządów u nas.
  • @do tawariszy z kwwwwww - Szok ty masz, w rozporku
Reklama