UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Już widzę jak na zamulony, płytki Zalew wpływają całe flotylle jachtów bander całego świata!!! A potem przybijają do kei w "ekskluzywnych"marinach, których jest na Zalewie cała masa!!! Panie Mieczysławie, sam żeglugi i powiem Panu szczerze - to mrzonki!!! Z całego serca popieram ideę upamiętnienia środowiska żeglarskiego, ale żal mi przede wszystkim Zalewu. Stopień degradacji tego akwenu w związku z budową przekopu i toru wodnego do rzeki Elbląg, będzie niewyobrażalny!!! Obym był złym prorokiem! Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Paterek(2021-05-09)
  • @Paterek - Paterek Jak cos sie pisze, a piszesz moim zdaniem bzdury to powinieneś to uzasadnić. Jaki destrukcyjny wpływ może miec przekop?. Destrukcyjny wpływ ma i to od wielu lat co najwyzej Kaliningrad wpuszczajacy tu mało oczyszczone ścieki czy coraz wieksze zamulenie. Byłem kilkakrotnie w Bałtijsku i widziałem w wąskiej 500 metrowej cieśninie pełno przegradzającą ją sieci. Teraz jak nie bedzie połnocnych wiatrow zapory na przekopie bedą otwarte wiec bez porownania czestsza wymiana wody. Cała reszta to gledzenie polityczne nie godne mieszkanca tego pieknego regionu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Krzysztof M(2021-05-09)
Reklama