UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cóż w Elblągu już nie ma SM, która mogłaby wskazywać takie miejsca... ale komu wskazywać, jak sprzątaczy ulic też nie ma... ? Ważne, że komuszy klamot świeżutko wyglancowany na złoto dumnie lśni w sierpniowym słońcu !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    8
    GłębokaMyśl(2022-08-17)
  • @GłębokaMyśl - Czep się lepiej, ,ojców niepodległości, ,. Jeśli nie znasz genezy powstania Pomnika Odrodzenia (a widać, że nie). Ja dokładnie, byłem przy tym i nigdy nie należałem do partii. Więc jaki On komuszy?
  • @Renek - Data odsłonięcia 10.02.1975 ! Bojownicy o wolność i demokrację socjalistyczną z konspiracyjnej organizacji Podziemna Zakonspirowana Partia Robotników w tajemnicy postawili pomnik. Ówcześnie rządząca partia komunistyczna pod przewodnictwem Edwarda Gierka chciała usunąć dzieło podziemnych działaczy, ale się nie udało ze wzglądu na jego masę i opór rozentuzjazmowanego społeczeństwa... i już nie jest komuszy tylko społeczny i patriotyczny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    GłębokaMyśl(2022-08-18)
  • @GłębokaMyśl - Zamiast na remont klamota, mogli przeznaczyć kasę na osuszenie Zalewu Wiślanego. W Krynicy Morskiej też elbląska SM nie ściga śmieciarzy, a do lasu trudno wejść
Reklama