UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dzięki mądrym działaniom rządu Prawa i Sprawiedliwośći Elbląg i cały nasz region stanie się wkrótce wielką atrakcją turystyczną dla całej Polski i wielu turystów zagranicznych. Wspaniały przekop, unikatowa wyspa to wszystko sprawi, że ludzi chcących wydawać swoje pieniądze tu nigdy nie zabraknie a my wszyscy bezpośrednio czy pośrednio będziemy tę przysłowiową śmietanę z tego spijać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    61
    TeofilSkorupa(2021-06-26)
  • @TeofilSkorupa - Elbląg Miastem Dumnym, Wolnym Od Sekty KatoPiSowskiej. 💪💪💪
  • @TeofilSkorupa - Mysle ze ta Skorupa to prowokator. Nikt nie moze być aź tak głupi i zaślepiony
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Skorupa z pisem, pis ma go....(2021-06-26)
  • @Skorupa z pisem, pis ma go.... - Cieszy mnie bardzo wasz lewacki jazgot ale jako dobry katolik życzę wam byście zmądrzeli bo wasza ciemnota naprawdę mnie poraża.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    TeofilSkorupa(2021-06-26)
  • @TeofilSkorupa - odezwał pisowski płaskoziemiec wyedukowany przez czarnka
  • @TeofilSkorupa - Teofilku, nigdy nie zabraknie, a kto z nami nie wypije niech pod stołem zaśnie. Zobacz ile tu wrednych trolli mieszka, potężna robota jaką odwala Pis dla nas wszystkich, tak ich bardzo boli, bo ich poprzednicy tylko ględzili bla, bla, bla i nic opròcz kradzieży na olbrzymią skalę, nic dobrego nie zrobili. Stękajcie, bluzgajcie niech was skręca- boli? - ma boleć. Machina już dawno ruszyła i nikt jej nie zatrzyma, nawet Robercik z garstką nowakowskich mącicieli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Boluś(2021-06-26)
  • @Boluś - To oczywiste, mamy najlepszy rząd w historii Polski czego nasi wrogowie nie mogą znieść. Bardzo wiele z tych ataków jest inspirowanych przez ludzi Putina który jak wiemy z najnowszej historii jest zdolny do wszystkiego. Ma on także w naszym kraju licznych tak zwanych śpiochów i innych agentów wpływu ale trafiła kosa na kamień i z tym ruscy nie mogą się pogodzić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    14
    TeofilSkorupa(2021-06-26)
  • To naprawdę doskonały fachowiec i to was tak strasznie boli, że szczuje się na niego wylewając kubły pomyj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    TeofilSkorupa(2021-06-26)
  • @TeofilSkorupa - Teofil ty naprawdę jesteś bardzo głupi skoro wszystko sprowadzasz do jednego. Żal mi twojej rodzinny bo jak można z takim idiotą wytrzymać. Ja nie jestem komu hem jestem rocznik 76 ale ty co wypisujesz o po to jawne kłamstwa i zaklanie rzeczywistości bo jakbys chciał zauważyć to najwięcej komunistów siedzi teraz w ławach pis nie po. Np Piotrowicz i inni
  • @TeofilSkorupa - Z całym szacunkiem, ale żaden zwolennik dobrej zmiany nie pisałby takich peanów dla władzy, ani by toak nie kadził, bo jest to po prostu żenujące co pan wyprawia. Dlatego skłonny jestem przychylić się do tęgo, że te komentarze to prowokacja totalnej opozycji, by ośmieszyć PIS.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Ferdek.Schichau(2021-06-27)
  • @Ferdek.Schichau - Ferduś, a co ty propagandówki Kurskiego już nie oglądasz, że takie kocopały sadzisz, cycu jeden? Oj, zrobi Prezes z takimi porządek i będzie dodatkowy podatek na partię od pensji z załatwionej synekury:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Kot Prezesa(2021-06-27)
  • @Ferdek.Schichau - Nie takie rzeczy ich media wypisują, Teofil to taka wersja soft.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    tak myślę(2021-06-27)
Reklama