UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Takie rady jak Geslerowa to zadne rady. Ma byc swieżo, dobrej jakosci, nic nie mrozone, nawet lody, a przy tym tanio. To jest nie do zralizowania, w szczegolnosci przy takich cenach żywności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    2
    Czerwona Głęboka Myśl(2022-08-17)
  • @Czerwona Głęboka Myśl - taaa... tanio zobacz ceny lodów geslerowej albo jagodzianek
  • @Czerwona Głęboka Myśl - I święta prawda jestem kucharzem kobieta na emeryturze 40lat przy garach od sprzątaczki przez pomywaczka aż do mistrza Kucharskiego po 25 latach pracy i ciężko było ale kocham wręcz ubostwiam gotować teraz docenia mnie tylko rodzina i jestem szczęśliwa P. Gesler jest w moim wieku niestety jako doświadczony kucharz kobieta proszę O. Magdo popatrzyć wstecz NIE było Pani a ludzie prowadzili bary szynki knajpy restauracje kategorie wtedy były a dziś co wszystko na wysokim poziomie ale dla kogo dla tych biednych Polaków to fałsz myślę że dobra rada zaprzestać tego programu przecież nie jest Pani ani biedna ani samotna i może pora zejść ze sceny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Stanisława @1954 com(2022-08-19)
Reklama