UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • poprzednie 2 restauracje po rewolucjach nie istnieją jedna jeszcze nie upadła naprawdę myślą że im pomoże taki cyrk, a wystarczy uczciwie i smacznie gotować
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    78
    8
    HAHAHI(2022-08-17)
  • @HAHAHI - Marketing się to nazywa. Darmowy show. Ośmieszą się ale obrót będzie. Duchówka zmieniła lokal i ma świetnie ekspercie kulinarny. Oliwka sama sobie rewolucję zrobiła. Najprostszy patent kręcić pizzę. Smaczną pizzę.
  • Oliwka to ma właściciela z górnej półki i to on powinien doradzać innym!!! Jedzenie smaczne a Wiarus pęka w szwach. W Szprocie był mało rozgarnięty restaurator w błękitnych trzewikach który liczył tylko na zysk a nie na smak i jakość.
  • szalejesz z tą jakością 2 wizyty mam za sobą pierwszą i ostatnią
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    HAHAHI(2022-08-17)
  • oliwka pizza smacznie i to ostatnie słowo nie pasuje
  • I piszesz to sobie sam ty - właścicielu oliwki, widac po wykrzyknikach i "stylu" pisania, wrednym i agresynwnym. Fan ukraincow, jedzenienw wiarusie mocno upadlo jak i obsluga. Juz zwolniles ukrainke ktora nic nie umiala po polsku? :))
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    J384CP15(2022-08-17)
  • @J384CP15 - Glupoty piszesz. Nie jestem wlascicielem Oliwki a napisalem jako konsument. Oliwka i Wiarus sa super, Bylem jestem i bede ich konsumentem. Facet jest czyli wlasciciel do klienta ekstra a co on robi z zaloga i personelem to juz nie mi oceniac. Gotuja bardzo dobrze i smacznie.
Reklama