UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Widzę że redakcja jak zwykle szczuje na nasz rząd próbując obarczać go za wszystkie zło tego świata. Polska i tak ma inflację najniższą w Europie a ziejąca jadem totalna opozycja oskarża nawet o to że... ceny paliwa nie poszły w górę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    68
    TeofilSkorupa(2023-01-17)
  • @TeofilSkorupa - Szanowny Pnie Skorupa, czy jakoś tam inaczej zwany. Mam dla Pana propozycję. Jeśli zechce Pan ujawnić swoją prawdziwą tożsamość jestem gotowy do zasponsorowania Panu profesjonalnego testu na inteligencję, wraz z analizą jego wyniku, przez dwóch niezależnych ekspertów z profesorskimi tytułami.. Całkowity koszt takiego testu to 1500 zł i ten koszt wezmę na siebie i pokryję w całości jeśli wyrazi Pan zgodę na podanie wyniku tego testu do publicznej wiadomości na stronach Portelu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    7
    elblążanin11(2023-01-17)
  • @elblążanin11 - Nie potrzebuje robić takiego testu ponieważ jestem człowiekiem mądrym i inteligentnym. A potwierdził to niedawno ksiądz co mu dałem na kolędzie 300 zł.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    Teofil skorupa niezalogowany(2023-01-17)
  • @Teofil skorupa niezalogowany - Masz rację. Inteligencję Teofilów Skorupów liczy się w kopertach dla księdza. Szczęść Boże.
  • @TeofilSkorupa - Łżesz Teofilu jak pies. Polska ma jedną z najwyższych inflacji w Unii Europejskiej. Wyprzedzają na orbanowskie Węgry i kraje bałtyckie Litwa, Łotwa i Estonia..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    4
    patriot(2023-01-17)
  • @TeofilSkorupa - przestań oglądać - wiadomo co i zacznij samodzielnie - wiadomo co
  • @TeofilSkorupa - Widzę znaczne uposledzenie ekonomiczne. Inflacja bazowa rośnie. A ta akurat swiadczy o tym, że inflacja ma glówne podloże wewnętrzne. Proszę się douczyć i nie wyspisywać takich dyrdymałów. Do tego elegancko dokladają się państwowi monopoliści, jako że ceny paliw i gazu są takie jak przed wojną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    Mamrot(2023-01-17)
  • @TeofilSkorupa - Łżesz jak pies. Patointelogencja.
  • @TeofilSkorupa - No jak paliwo miało zdrożeć jak potanieć nie zdążyło. Tarcza do dymania obywatela lub jakby powiedział Poseł Czarnecki obatela.
  • @TeofilSkorupa - Ty pisowska ruro. Mamy najwyższą nawet w prognozach na 2023.Oby te prognozy się spełniły i została jednocyfrowa w 2023.
  • @TeofilSkorupa - Powinieneś zostać personalnie zaproszony na debatę ekonomiczną. Przy okazji jakiegoś wykładu np. w elbląskiej Bibliotece. Zostałbyś zmiażdżony faktycznymi danymi. Twoja logika wygląda mniej więcej tak jakby ekshibicjonista onanizował się w miejscu publicznym i mówił, nic się przecież nie dzieje ja tylko masuję kocyka Pony.
  • @TeofilSkorupa - Kłamiesz radosny czopku populizmu i socjalizmu. Łżesz jak bura... już ty wiesz co ! Wiwat populizm i socjalizm ! PARTIA oddychając kłamie, więc, miły Filciu, twoja postawa nikogo nie zaskoczyła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    GłębokaMyśl(2023-01-18)
  • @GłębokaMyśl - Tylko w sondażach nie chce im spadać. Ciemny lud to i liczyć nie potrafią.
  • @TeofilSkorupa - Najniżsa? Skąd ta wiedza?
  • @TeofilSkorupa - "Polska i tak ma inflację najniższą w Europie" - Myślisz, ze za te podłe ciągłe kłamstwa dostaniesz fuchę w porcie, czy postać chwilkę przy Jarosławie?
  • @TeofilSkorupa - A jaki to rząd? co chwile dziennikarze ujawniają kolejne złodziejstwa
Reklama