UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Każdy kto sie zderzyl z dzialaniem NFZ w polsce ten wie jaka to patologia, a lekarska kasta to najgorsza grupa spoleczna, zmanierowana, opryskliwa, chamska, roszczeniowa. Jak przyjdziesz ze zwykla choroba to maja ciebie w d.. Za kozwida dostawali dodtkowa kase wiec im w to graj. Nigdzie n ie moge znalezc oficjalnej informacji o nopach, ale wsrod znajmoych mam 3 osoby ktore w niecaly rok po przyjeciu szprycy zaczeli chorowac na choroby ukladu krazenia. Sa to osoby ktore wczesniej nie chorowaly na serce. Osoby w wieku 30-50 lat. Po dwoch-trzech dawkach szprycy. Warto sie zastanowic. Cale te lockdowny, maski zamykanie firm, lasow bylo bezzasadne a ludzie ktorzy to nakrecali lacznie z dziennikarzami musza zostac za to ukarani.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    czyleciznamipilot(2023-11-17)
  • @czyleciznamipilot - Ukarani owszem za defraudacje pieniędzy i tragiczną służbę zdrowia ale na Boga przestańcie z tymi czipami, grafenami, mikrorobotami w szczepionce bo to urąga zdrowym na umyśle. Ja wiem że wielu ma problem psychiczny ale żeby aż taka masa popierających Konfederację to nawet Brauna zadziwia.
Reklama