UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szpryce zalegają w magazynach. Putin zakończył pandemię na całym świecie i kto się teraz nabierze?. Oprócz najbardziej spranych mózgów oczywiście. Zapalenie płuc i oskrzeli się leczy konowały a nie rutinoscorbin i czekać. Wtedy to faktycznie na śmierć.
  • Żołnierzu Putina, siła powinieneś być zagoniony do szczepienia (choć, za pewne to jesteś już kilka razy szczepiony). Piszesz na szkodę Polakom.
  • Rok temu trzykrotnie byłem testowany na ten straszliwy Covid19,i trzykrotnie wyszedł pozytywnie. O co tu chodzi???czyż bym był nieśmiertelny?no i szczypawki też żadnej nie brałem i nigdy nie wezmę!!!
  • "czyż bym był nieśmiertelny?" - ależ nie, jesteś tylko kłamczuchem... nic wiecej
  • Również nie byłam ani chora ani szprycowana. Odczepcie się od ludzi z tym swirusem. Szczepany teraz z pianą na pysku że dali z siebie króliki doświadczalne zrobić. Głupio się przyznać że było się aż tam durnym. I kto teraz jest plaskoziemca i foliarzem. A do ciołka wyżej. Putin zakończył ten cyrk w jeden dzień. Wjechały do nas miliony chorych nigdy na nic nieszczepionych i co.... żyjemy. Oj ciemniaki ciemniaki.
Reklama