UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowna Redakcjo, ja i mój syn korzystamy z biletu miesięcznego. Ja kupuję dla siebie pod domem na Zawadzie a później jadę z kartą syna do punktu przy Czerwonego Krzyża bo z biletomatu nie kupię na kartę dużej rodziny (a później kartę dostarczam synowi, bo musi mieć przy sobie, a dodam że na karcie jest tyle miejsca, ze nie kupię biletów na pół roku do przodu, aby fatygować się raz na jakiś czas, tylko mogę na 2 miesiące kupić - i tu robi się zabawnie, bo jeśli jadę ostatniego marca i jest jeszcze na tej karcie bilet aktualny na marzec to mogę tak naprawdę kupić jeden, czyli każdego miesiąca muszę pojawić się w punkcie ekm jeśli chce kupić bilet miesięczny z ulgą na kdr). Marzy mi się, że w punkcie pod domem na Zawadzie i w innych kupię miesięczny synowi na kdr, przecież w razie kontroli syn może okazać elbląską KRD lub w punkcie mogą zapisać to na mojej karcie tak jął robią z ulgą np. na legitymację.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Załatwcie nam to ;-)(2023-04-12)
  • @Załatwcie nam to ;-) - Panie! Pan to byś chciał mieć ciepła woda osobno, zimna osobno, kraniki, dywaniki, kafelki, duperelki... chamstwo! Chamstwo i drobnomieszczaństwo przez Pana przemawia!; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    MajorTom(2023-04-12)
Reklama