UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • pisowska propaganda zrobiła tyle złego z przyzwoitością Polaków, szczególnie młodych, że żal serce ściska. Operacja Frombork 1001 to radość młodych, praca wykonywana z sercem dla Polski. Hucpa naigrywania się z tego to policzek dla uczestników. Nie każdy otrzymuje apanarze, ,pałac plus, ,od rozdawacieli dorobku wcześniejszych pokoleń. Na pohybel piswoskiemu TKM! Oficiele dostaną od długopiosa medale i ordery, a zwykłym żyjącym jeszcze uczestnikom, ,komunistycznej, ,pracy na rzecz miasta Fromborka pozostanie uczciwa satysfakcja iż zrobili coś dla LUDZI
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    8
    akuku(2023-08-09)
  • @akuku - Odstaw te świństwa. Natychmiast. Nawet nie wiesz co piszesz. Radość..... no nie.....
  • pisowemu trudno zrozumieć radość, uczciwość i zwykłą przyzwoitość... norma!
  • To nie kwestia zrozumienia tylko faktów. Ja wychowałem się w tamtych czasach. Może partyjni, resortowi aparatczyki byli szczęśliwi z tych zrywów albo czynów partyjnych, społecznych. Młodzież jak jechała do pgr na zbiór buraków albo ziemniaków to była zadowolona tylko dlatego że nie było lekcji a nie dlatego że "wspomagała" państwo. Także pisanie o etosie pracy w tym kontekście to totalna bzdura. Zwyczajne kłamstwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    niedowiary11(2023-08-10)
  • "radość, uczciwość i zwykłą przyzwoitość... " ha ha, powiedz to peowemu.... no popłakałem się
  • @akuku - Masz rację. Dzisiaj tylko kasa, kasa, kasa. Sąsiad pomożesz wnieść lodówkę bo kupiłem a sąsiad tak ale daj z 50 zł. Takie teraz mamy społeczeństwo.
Reklama