UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po co pchać się w dzieci jak sytuacja materialna na to nie pozwola????
  • Jak po co ? Po to że to dla niektórych sposób na życie. Zapomogi, 500 plusy, rodzina plusy teraz jeszcze jakieś 12000 zł za bachora itp. itd. Jeszcze na starość chcą dawać emerytury za urodzenie czterech dzieci.
  • Znowu jakiś neoliberalny impotent z małym siurkiem, którego żadna kobita nie chce i ma uraz do dzieci - idź ty się wypałuj do plakatu Tuska, obłoku kurzawy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    POpapraniec(2021-09-07)
  • Pchają się w dzieci bo nie wiedzą co to antykoncepcja. Znam rodziny z widzenia gdzie mnożą się jak króliki a dzieci w dziurawych butach chodzą. To jest nieodpowiedzialnosc i głupota dorosłych, a dziecko/dzieci później na tym cierpią. Uświadamiać tych ludzi, a nie im pomagać, to nie będzie dochodzić do takich sytuacji że nie ma czym dziecka wykarmić albo nie ma w co go ubrać!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Podpis.J.K.(2021-09-07)
  • @Podpis.J.K. - Zakładać gumy dziecioroby. Niedługo się skończy darmowe życie, pogonimy was do roboty.
  • @Podpis.J.K. - Dokładnie to jest smutna rzeczywistość, ale również mamy tu rodzinę ulicę obok gdzie jest straszna bieda jest tam czwórka dzieci, kobieta jest już w piątek ciąży. Smutny widok jak dzieci wychowują dzieci, bo rodzice za przeproszeniem mają je gdzieś. Ja z mężem nie mam dzieci, bo jednym słowem nie będzie nas stać na jego utrzymanie. Na dodatek z powodu pandemii straciłam pracę, narazie jestem na zasiłku. Niestety bardzo odbija się na naszym życiu to, że nie mamy dziecka. Kogo bym nie spotkała to zaraz pyta o dziecko. Na dodatek rodzina nie pomaga i również wywołują straszną presję o potomku, mówiąc: jak się urodzi to jakoś dacie sobie radę. .. .Ręce opadają.
  • Prędzej się sfajdacie, miętkie tusko-faje:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    imPOtenci(2021-09-07)
  • @POpapraniec - O mojego siurka to się nie martw nie mam się czego wstydzić prostaku bez zębów w spodenkach moro i rozciągniętej podkoszulce na ramiączkach z tanim piwem z biedronki w dłoni. Co do dzieci to mam dwoje już odchowanych SAMODZIELNIE za swoje pieniądze i za swoją pracę.
Reklama