UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Spoko spoko, szkoda że dodatek nie wystarczy nawet na tonę, o ile węgiel będzie dostępny bo ceny wiszą po 3500 a węgla jak nie było tak nie ma. Myślę, że ZUO zimą może mieć mniej roboty niż zwykle; -)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    9
    NiePrawyAleSprawiedliwy-(2022-08-18)
  • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - Dodatek... spr. w słowniku.. ciesz się z tego co masz g. łobie
  • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - Straż miejska będzie miała robotę
  • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - Ciesz się że chociaż tyle dostaniesz. Tak jak powiedział na jednym ze spotkań z Tuskiem, ( Ci od PO ) nie potrzebują żadnych dopłat. Teraz pewnie zgłaszają się jako pierwsi. Do 500+ czy 300+ na start też są pierwsi. Ale tak narzekają że mało. Do czasu bo nie daj boże przy zmianie rządzących nikt nic nie dostanie. Zadowoleni będą tylko ludzie pokroju Sławka Nowaka.
  • Myślenie Takiego jak Ty, jest tak urobione, że strach czytać. Ja nie chcę dostawać datków od żadnej partii. Dlaczego zasada polityków PIS, nie opiera się na ulżeniu tym co pracują i generują wzrost PKB - poprzez wprowadzenie odpisów od podatku, a tylko na pozyskaniu tych co nie pracują całymi rodzinami? Ci niepracujący całymi rodzinami ludzie, śmieją się z tych, co muszą pracować - wiesz o tym? Żyją dostatnio na czyjś koszt, na koszt naiwniaków, którzy pracują, bo nie mają honoru kombinować z zasiłkami - są uczciwi. PiS doprowadził do wzrostu ilości całych niepracujących rodzin. Żyją z zapomóg, pincetplusów, mopsów, itp... żyją bardzo dostatnio i zawsze na PIS zagłosują, bo są już w potrzasku PISu, Nie pójdą do pracy, skoro nie muszą, nie pójdą bo głosują na PIS. Natomiast gospodarka Polski tonie w zatrważającym tempie. Tak ważna jest władza PIS, bez względu na skutki gospodarcze?
  • "Teraz pewnie zgłaszają się jako pierwsi. Do 500+ czy 300+ na start też są pierwsi. " - No, tak - Nie powinni nic brać, powinni tylko na tych co biorą pracować, bo naiwniaki pracują, a Pany biorą.
Reklama