UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zapytajcie obecnych samorzadowacow o rozliczenie kwestii modrzewiny. W miescie ulice dziurawe, stydzienki ustawione idealnie pod kołami i pozapadane, chodniki popekane, gdzie niegdzie nieoswietlone a tymczasem na modrzewinie mamy przejaw niegospodarnosci towarzyszy piastujacyh urzedy jeszcze od czasow henia. s.Tam też w polach i w krzakach leza odłogiem kilometry chodnikow, drog asfaltowych, oswietlenia, barierek itd. Tak przehulali pieniadze POdatnikow. Kolejny przejaw niegospodarnosci to juz obecna ekipa i przebierajacy nozkami noszowy razem ze swoimi pryncypałami POłozyli kilometry asfatltow, drog rowerowych, chodnikow i oswietlenia w lesie wsprost pod dom lesniczego na wschodniej. Teraz pod domem leśnika w niegdys miejscu ciszy i spokoju wieczorami upalaja kapcie mlode lewackie szczylki w swoich klkudziesiecioletnich zlomach, ploszac przy tym zwierzyne i popalajac maryske w pobliskiej wiacie Tak administruje tym miastem ekipa PO, PSL, Lewica i ich przyd... I oni maja czelnosc opowiadac ze im sie wladza nalezy?Tak sie bawia za nasze pieniadze tak sie bawia!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    19
    jawamwojtaniewybierałem(2024-02-06)
  • @jawamwojtaniewybierałem - Wszędzie będziesz te farmazony zamieszczał? Całe szczęście, że nie z twojego wyboru będzie wójt. To banda..... POniżej krytyki, organizacja przestępcza, mafia.
  • @jawamwojtaniewybierałem - A ci wszyscy na nie, to właśnie te ( osra.. e ) lewactwo co im się słusznie rządzenie tym miastem należy ????
Reklama