UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja bede jezdzil od rana do wieczora. Bo jak za darmo to grzech nie skorzystac. Problem w tym ze przez te dwa dni w chalupie nic nie zrobie. Ale za to pojezdze sobie za wszystkie czasy!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Von Trupka(2020-09-24)
  • @Von Trupka - kiedys z kolega poszlismy na wagary, a ze mielismy miesieczne bilety to caly dzien jezdzilismy od petli do petli, smiechu bylo co niemiara i ile radosci, czlowiek zwiedzal miasto wsiadal wysiadal z autobusu do autobusu byle gdzie aby jechac, tak z zaskoczenia gdzie go poniesie, potem nam sie znudzilo, objezdzilismy cale miasto, nie bylo gdzie jechac, bylismy wszedzie, teraz jak jade autobusem to czuje sie wypalony jak warzywo siedze z galami wlepionymi w szarosc za oknem, czekajac na te emocje ktore odeszly i juz nigdy nie powroca już - jak w tej piosence
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    hahaha :D(2020-09-25)
  • @hahaha :D - To się przerzuć na tramwaje.
  • jezdzilem juz, kolana mi sie nie miescily miedzy metalowymi siedzeniami, mam uraz do dzisiaj i ten halas, jak cos spada lyzka czy klucze to mam flashbacki jakbym walczyl gdzies w wietnamie
Reklama