UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dobrze że portel publikuje tak ważne informacje społeczne bez których każdy normalny człowiek nie może funkcjonować, teraz mogę z czystym sumieniem oddać się pracy aby zarobić pieniądze za które zapłacę za mieszkanie, jedzenie i może coś zostanie to dla księży potrzebujących zrobię bo widać jacy głodni i wychudzeni chodzą a i jeszcze na misję zagraniczne jeżdżą to też grosik się przyda na utrzymanie. :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    25
    Swaróg(2024-04-03)
  • @Swaróg - Kościół Katolicki w Polsce się wali, a On jedzie " na Bali"....
  • @Swaróg - Zawsze możesz włączyć sobie tvp lub tvn i oddać pokłony słowiańskiemu słupowi o twarzach zwróconych w cztery strony świata...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    8
    Lek...aż(2024-04-03)
  • wiadomo na wakacje odpocząć pojechał pewnie w nagrodę za zasługi.... czekam kiedy "czarni" przestaną wtrącać się w życie innych ludzi a przede wszystkim w politykę i zajmą się tylko religią i swoimi wiernymi tylko i wyłącznie swoimi zainteresowanymi ich kultem i przestaną robić biznes....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    15
    Swaróg(2024-04-03)
  • @Lek...aż - zawsze możęsz tęczowy muzikboks se zapuścić...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    antyryży(2024-04-03)
  • @Lek...aż - Widzisz, w przeciwieństwie do ciebie ja mogę robić co mi się podoba, a nie co mi każe książka która czerpie pomysły z wierzeń całego świata. Ja sobie mogę wierzyć w co chce. Gratuluje wyboru bóstwa które straszy piekłem i wiecznym potępieniem za nie przestrzeganie ślepo "wiary". Dodatkowo wystarczająco dowodów twoi dali jak mordowali tysiące ludzi z imieniem boga na ustach tylko za to że wierzą w co innego, palenie na stosie też zapomnieliście ? a no tak zwykłe przepraszam wystarczy. Także idź sobie poleż krzyżem, napij się, pograj dobrego męża czy ojca czy co wy tam robicie w wolnej chwili od kościoła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    Swaróg(2024-04-03)
  • @Swaróg - Nie zauważyłem żeby się wtrącali w moje życie. To ja idę do kościoła i jak chcę to dam na tacę a jak nie to nie dam. To ja wpuszczam na kolędę i to ja decyduję czy chcę ślub, pogrzeb itd. W politykę? Chyba normalne że nakłaniają do przestrzegają 10 przykazań (np 5 nie zabijaj) bo od tego są. Poza tym sam nie widzę nic złego w tym czego kościół uczy. A co ludzie z tym robią to inna sprawa.
  • @Swaróg - Tak właśnie wygląda wiara katolicka. Pięknie to ująłeś. Wierni zrobią wszystko co im pasterz karze. Nawet własne dzieci wyślą na plebanię
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    Tak to widzę(2024-04-03)
  • @Nie zauważyłem żeby się wtrącali w moje życie. To chyba czas iść do lekarza. Tego od oczu.. Przecież przemoc to podstawa tej wiary. Jedyne co różni współczesnych wyznawców to brak stosów dla niewierzących. Bo unia nie pozwala
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    Księża na księżyc(2024-04-03)
  • @Księża na księżyc - Po co piszesz te populistyczne bzdury. Napisz konkret na temat tego co napisałeś.
  • @Tak to widzę - Jak ci coś dolega to lecz się
  • @Swaróg - lecz się chlopie, przed opuszczeniem tego padołu bedziesz leciał do ksiedza, jak wy wszyscy czerwoni, na czele z millerem... heheheh, pobajaj sobie, tyle twojego...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    antyryży(2024-04-03)
  • @Swaróg - Ot, czasy nastały. Toleruje się brednie lewackie, zdrowe poglądy cenzuruje... brawo admin.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Lek...aż(2024-04-03)
  • @antyryży - Uwielbiam ta wasza katolicką hipokryzje :) W kościele stoicie śpiewacie poważni, wychodzicie z kościoła innym obrabiacie 4 litery, widzicie kogoś kto zarabia więcej niż wy i go od złodziei wyzywacie, obrażacie ludzi z inną wiara lub ateistow, krzyczycie o szacunku sami go nie okazujecie. Nakradliscie święta i zwyczaje pomieszaliscie je ze wszystkim i tadam :) O to wy obrońcy życia i miłujący bliźniego. P.s Byłem ministrantem i chodziłem na siłę jak wszystkie dzieci i młodzież. Moge elaborat na ten temat napisać... Bez odbioru. Pozostaje mi was ignorowac jak do tej pory
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    Swaróg(2024-04-03)
Reklama