UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Główną atrakcją jest warczacy nad glowami meserszmit, duma tego miasteczka
  • Niestety maruda któremu przeszkadzaja odgłosy miasta stara się być główną atrakcją
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    10
    Nudny ale systematyczny(2024-07-20)
  • Przecież nie lata cały czas, a jak nad głowami lata to kto karze mieszkać w miejscu startu i lądowania?
  • Zgadzam się. To jest niebywałe. Nikt nie reaguje, a ten warczy i warczy. Każdy weekend od maja do listopada. Czy wszyscy w tym mieście są głusi? Czemu nie reaguje policja, straż miejska, czy nie wiem kto tam jeszcze. W komentarzach jest bardzo duzo wpisów ludzi, którym to przeszkadza. Były petycje i nic. Jedyne wyjścue to droga sądiwa.
  • Nie wiem, gdzie Ty mieszkasz ale ja jestem właśnie w Parku Kajki i słyszę go nad głową. Uszy mi już pękają, głowa pęka.
  • @Zgadzam się-co mają powiedzieć mieszkańcy miast, w których są bardzo duże lotniska. Samoloty startują i lądują cały rok i nie tylko w dzień, ale i nocą. O sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu nie wspomnę. Więc przestańcie ciągle narzekać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    starsza pani(2024-07-20)
  • Wszystkie te wpisy o warkoczącym samolocie są autorstwa jednego i tego samego frustrata pochodzą wszystkie z jednego urządzenia, to samo IP. Mieszkam przy Parku Kajki więc proszę nie oszukiwać, tu w ogóle go nie słychać.
  • Też tam mam na kacu.
Reklama