UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam niezłą bekę z tego artykułu. Mareczek chyba nie wyściubił nosa poza Elbląg skoro takie głupoty pisze. A może po prostu poza Elblągiem nie zwraca uwagi na takie sprawy. Po pierwsze zgadzam się z tym, żeby psy chodziły na smyczy, to jednak zwierzę nie ważne jak właściciel Go kocha i ma zaufanie to jednak jest zwierze i nigdy nie wiadomo jak zareaguje na obecność nieznanej osoby. Po drugie sprzątanie po psie, rozumiem, że jak pies puści dorodnego kasztana na chodniku to trzeba posprzątać, ale jeśli na pasie zieleni to już w ogóle tego nie rozumiem. Przecież to najbardziej ekologiczny nawóz. Może Mareczek zacznie zajmować się czymś istotnym jak grupki zaczepiające niewinne ofiary czy wandalizm? Ciekawe czy taki Mareczek podszedł by do takiego kafara co piesek shih tzu zrobił kupkę i zwrócił uwagę. Pewnie strach by zwyciężył, wiec lepiej zacząć wylewać gorzkie żale tutaj. Wstyd
  • @bbbb - kafara 🤨🤣słowo z lat 90
  • @bbbb - To weź sobie ten naturalny nawóz zbieraj i wrzucaj do swoich kwiatków w swoim mieszkaniu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Abnegat(2021-12-14)
  • @bbbb - Mylisz się w kilku kwestiach. Bardzo często bywam poza Elblągiem, konkretnie Gdańsk. Tu ludzie częściej sprzątają po swych psach w porównaniu do Elbląga. Po drugie najbardziej ekologiczny jest nawóz roślinny. Psimi odchodami nie podsypiesz warzywek na grządce, nie wrzucisz ich do kompostownika ani kontenera na bioodpady. Czy, idąc Twym tokiem rozumowania, mogę na publiczny pas zieleni wyrzucać obierki z kuchni, bo przecież to świetny nawóz?
  • @bbbb - większych idotyzmów dawno nie słyszałem. masz tak od urodzenia, czy to głupota nabyta? Hashtagi: #hahaha
  • @bbbb - A z Ciebie madralo jeszcze bardziej ekologiczny nawóz może by był.
  • @bbbb - psia kupa to nie nawóz. pies jest mięsożerny i w przewodzie pokarmowym ma pasożyty i zarazki grożne dla ludzi
Reklama