UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pani Nowak jest naiwna i wierzy w to że Missan jest obiektywny, lepszy od poprzednika. Był 5 lat i wiem jak uszanował Pani inicjatywę. Olał ją, tak jak uczyni to teraz. Decyzja Nowaka {Janusza} jest niepodważalna i żaden Suszyząb jej nie zmieni. Ma Pani zbyt dużo racji i obnażyła Pani układy, więc Missan nie zamieni ryjowiska w boisko - Nowak {janusz} ma coś mocnego na ratuszowych skoro logiczna i potrzebna inicjatywa jest tak ohydnie utrącana z udziałem "radnych", Antka Olimpijczyka i Nakrętki Suszyzęba "cuzamen". To boisko okropnie śmierdzi w ratuszu a postępowanie z inicjatywą w jego sprawie przypomina lata 1945-75 gdy "burżuj" prosił o placyk na kiosk z warzywami. O boisku decyduje Nowak {janusz} wybitny prezes, a Rysiek nie miał racji mówiąc że są kolesie i układy. Hashtagi: #PaniNowakjestnaiwnaiwierzywtozeMissanjes
  • Może i jestem naiwna ale wciąż wierzę że coś się stanie i dzieci dostana boisko
Reklama