UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szlak wkoło jeziora goplanica rok temu przestał istnieć z wycinka i szlaki rozjechane jak przez czołgi. Taki bajzel pozostawili do dziś, podobny bajzel zostawili na niebieskim od świątyni dumania do parasola. Szlak czerwony od Próchnika do łęcza dzięki nadleśnictwu też przestał już istnieć. Oni robią bałagan przy wycince i odjeżdżają. Bałaganiarze i tyle a nie żadna gospodarka. Gdybyśmy my jako firma remontowa robili taki bałagan i odjeżdżali po skończeniu prac to klienci by nas powiesili. A ty wpada jakaś ekipa do lasu robi bałagan i tka zostawia na lata. Później ani to pieszo ani biegiem a rowerem to juz wcale.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    1
    Polexit(2023-01-08)
  • @Polexit - Ja regularnie biegam po lesie i to nie mało i powiem szczerze że wszystkie te miejsca ostatnio odwiedzałem i bez problemu przebiegłem a bałaganu nie wiedziałem. Zamiast gadać lepiej idź na spacer do lasu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    17
    Biegaczowaty(2023-01-08)
  • @Polexit - Obajtek na wszystko pozwala niszczyciele jak wygrają następne wybory będzie jeszcze gorzej ciekawe co z certyfikatem na drewno wkrótce będą padać stolarnie a PiS odtańczy taniec szkieletów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    4
    Lesnik(2023-01-08)
Reklama