UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • nie rozumiem biadolenia nauczycieli, sam nim jestem. Nie ma klas? Przemieściłem się do neta i jest ok. Dzieciaki nie mają żadnych problemów z ogarnięciem nowych technologii, jak ja nie umiałem, to mnie nauczyli, w czym problem? Korona mi z głowy nie spadła, jak powiedziałęm, że tego nie znam, podesłali mi info i tyle. Jest XXI wiek i jeżeli ktoś nie ogarnia technologii, to powinien zmienić zawód, i iśc na zarządcę parafii, tam nikt nie będzie chciał zmian. .. tyle w temacie, mniej gadania, biadolenia, a więcej werwy i kreatywnosci, resztę pomoga wam same dzieci, no chyba, że was nie cierpią i będą miały okazję się na was odegrać. Ale to już sami na to zapracowaliscie. Ja takich problemów z uczniami i rodzicami nigdy nie miałem i nie mam. To tyle w temacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    belfer(2020-03-31)
  • @belfer - Myślisz że ten nauczyciel któremu dzieciaczki wsadziły na głowę kosz na śmieci to był zły i mniej kreatywny niż ty ?
  • misiu, mi nikt śmietnika na głowę nie wsadza, mam opinię bardzo wymagajacego belfra, ale sprawiedliwego. Zatem daruj sobie deklu takie gadki, traktujcie uczniów po ludzku, a oni się wam odwdzięczą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    belfer(2020-03-31)
  • No ,ale kościół właśnie jest nowoczesnym , rekolekcje ,msza online ,w tv , mobilna spowiedź , stacjonarnie max 5 osób , na tace przelewem. Kościół lepiej sobie poradził ,od nie jednego , nawet emeryci ,zaczęli być online!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    BraćPrzykład(2020-03-31)
  • @BraćPrzykład - cholera co prawda to prawda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    belfer(2020-03-31)
Reklama