UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No cóż temat morze ! Kiedyś kiedyś otrzymałem krzyż zasługi dla narodu, oddawałem w sumie dwadzieścia lat ale nigdy nawet przez chwilę nie zastanawiałem się czy moja krew trafi do potrzebującego w Elblągu czy na drugim końcu świata ? Dziś kiedy czytam... brakuje bo sprzedajecie na lewo, albo jak wybuchnie wojna to ucieknę za granicę mogę tylko przekląć jakie doczekaliśmy czasy, jaką patologie myślenia, jakie zniewiaściałą młodzież, itp itd. Ale pamiętajcie jedno siła anonimowa przekazu w necie jest wasza słabość i bezradnością bo nic w życiu nie potraficie zrobić spontanicznie z serca. Ty także możesz mieć dramat w rodzinie mieszkając za granicą, też możesz mieć w rodzinie kogoś o innej karnacji skóry, innej wiary i właśnie w takich nieszczęściach podają krew by ratować życie człowieka. Tam gdzie spontaniczne oddawanie krwi tam nie ma miejsca na przeliczanie życia
  • @vsv - Ale o czym ty bredzisz człowieku? Jaką zniewieściałą młodzież (widać dzieci lub wnuki ci się nie udały), jaka słabość i bezradność - na jakiej podstawie?
  • @vsv - Bo oddawanie krwi jest darem od serca człowieka, człowiekowi w wiekiej potrzebie.. Nie jest dla malkontentów wietrzacych wszędzie przekręt, bardzo chętnie biorących darmowe, nie dając niczego za darmo..
  • @vsv - To NIE JEST krzyż zasługi dla narodu, nie tak brzmi poprawna nazwa tego odznaczenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ploterek(2024-01-04)
  • @Ploterek - A to sobie przeczytaj.
  • @Ploterek - Strona druga...
  • @Ploterek - Masz rację, nie poprawnie podałem nazwę :⁠, ⁠-⁠)
Reklama