UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To zapłacicie za krew ludziom, a nie czekolady rozdajecie.
  • Zdanie zmienisz jak sam będziesz potrzebował, bezinteresowność czasem jest potrzebna ale niektórzy nawet by gówno chcieli sprzedawać, bez odbioru.
  • To jest honorowe krwiodawstwo. CzyTy rozumiesz co znaczy słowo honorowe. ? Moje pytanie jest takie czy Ty gdybyś potrzebował krwi czego Ci nie życzę wolałbys za nią zapłacić czy otrzymać za darmochę? Pisze bo sam oddałem 57 l i nigdy nie przyszło mi o głowy żeby oczekiwać na zapłatę.
  • Oby tobie zabrakło krwi jak cos się stanie baranie!!! Hashtagi: #El
  • Mysle ze z takim mysleniem to i tobie pieniadze nie pomogą. Oddalem okolo 25litrow krwi i nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby chciec pieniedzy za oddana krew. A z tego co wiem to podobno lll rzesza placi kiedys byly wycieczki takich jak ty zeby oddac krew za zachodnia granicą. Znajdź swoich i jedz. A najlepiej juz tam zostan.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    25litrow(2022-08-31)
  • @25litrow - 3 rzesza? Chcesz odebrać czarnkowi tytuł dzbana roku ? Nie oddaje bo nie wybaczył bym sobie gdyby moja krew uratowała życie pisiora.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Niedoczekanie(2022-08-31)
  • @Niedoczekanie - Obys nigdy krwi nie potrzebowal. A jesli bedziesz potrzebowal to i tak dostaniesz i wtedy moze zdanie zmienisz. A co ma pis czy po czy inna partia do oddawania krwi. Ja zacząłem oddawac w 2005 r i czy wladzy byla inna partia teraz sa inni i nie robi to dla mnie roznicy. Hashtagi: #25litrow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    25litrow(2022-09-04)
Reklama