UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie.. co wy piszecie, a gdzie wy widzicie tych zapijaczonych ludzi na Elblągu? Bo ja łażę piechotą i jakoś nie widzę. Pewnie na jakiejś dzielnicy zdarza się ale co wy tak plujecie na własne miasto. U nas jest dużo ludzi którzy z pasją jeździ rowerami, dużo ludzi biegających o co tu chodzi. ? Może warto wyjechać stąd, wziąć życie we własne ręce i wioooo. Tam gdzie pięknie, cudownie, brak pijaków itp. po co tu siedzieć i zza kompa poniżać miasto w którym się żyje. Mi się podoba i dlatego tu mieszkam, nie z musu. Mogę mieszkać gdzie chce, mogę wyjechać ale tu w Elblągu mi się podoba. Tragedia, mieszkać w mieście i narzekać gdzie świat stoi otworem. Ale to widać kmiotków wioskowe narzekają, nie ambitne co im nic nie podoba i w życiu nic nie wyszło oprócz ubolewania nad własnym losem.
  • Ci co piszą sami stoją w kolejce do Borysa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    Niszczlewactwo(2022-07-08)
  • Haiem A ja widze, kilkandni temu w upalny dzien, godzina ok 14:00 siedzę na ławce w parku Kajki, przechodzi napruty mlodzieniec i ninstad ninzowad zaczyna do mnie " ej... cos tam" nawet nie zrozumiałam
  • @Haiem - Taki kraj. Młodzieży się doczepiłeś. Upał, urlop zalegalizuje podchmielonych, naprutych na plaży. Spotkałbyś takiego odbierającego dziecko że szkoły raczej nie.
Reklama