UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Protestować przeciwko panującemu w Europie prawu? Moze zajrzyjcie w prawodawstwo niemieckie albo francuskie i wyciagnijcie wnioski kto tu komu robi wode z mózgu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    111
    73
    Psycho Loszka(2021-08-09)
  • @Psycho Loszka - Dopoki sa rózne punktu widzenia prezentowane w mediach to nie bedzie wody z mozgu. PIS dazy do tego zeby zamknac wszystkie media ktore ich krytykują. PRzejmuja prase, chca zamknac TV. Skad bedziesz wiedział ze sa inne punkty widzenia jak kazde medium bedzie mówiło to samo. Mozna sie nie zgadzac z kims ale podstawa demokracji jest swoboda wypowiedzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    12
    Jerzy Lebioda(2021-08-09)
  • @Jerzy Lebioda - Panie Jerzy. Nie o tym mowa byla w mojej wypowiedzi. Gra idzie o wylom w prawodawstwie europejskim a nie o jakiś tvn. Kazde medium ma swoich wyznawców i kazde jest upolitycznione. Daleka jestem od nazywania TVN wolnym medium, bo to na serio uwłacza zdolnosci rozumnego opisywania świata. I mojej i Panskiej, w co ufam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Psycho Loszka(2021-08-09)
  • @Jerzy Lebioda - Proszę Pana o ile dobrze pamiętam, to właśnie przez osiem bitych lat wszystkie media tłukły nam to samo do głowy. Telewizja publiczna, tvn, polsat itp. A teraz ludzie ówczesnej władzy mówią o wolnych mediach. ŻENUJĄCE
Reklama