UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ten BEZRADNY radny z PO stojacy po srodku, 13 lat temu na łamach swojej telewizji podkastowej obiecywal zielona fale na sygnalizacji swietlnej. Niestety 13 lat to za malo na realizacje obietnicy wyorczej. Radny okazal sie nieskuteczny. Za to teraz przebiera nozkami do parlamentu. My nie chcemy w parlamencie nieskutecznych POpulistow. Elblazanie, pod zadnym pozorem nie glosujcie na nikogo z list PO.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    6
    mama Karoliny(2023-09-14)
  • @mama Karoliny - Twoje rady możesz sobie wsadzić w buty.
  • jestescie nieskuteczni i nic nie warci, z geby robicie cholewe, nie mozna wam wierzyc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    4
    mama Karoliny(2023-09-14)
  • @mama Karoliny - Ty droga Pani też nic szczególnego w życiu nie osiągnęłaś... prawda. ?? Może pochwal się czymś.
  • @mama Karoliny - A co Ty zrobiłaś? Co osiągnęłaś ? Pochwal się !!
  • Nie szczekaj! Ten facet jest utrzymywany z moich pieniędzy i nie dotrzymał obietnicy wyborczej jaką składał 13 lat temu. Stracił całkowicie zaufanie. Mam prawo go rozliczać bo jest utrzymywany z moich podatków. Jeśli jest nieskuteczny tu lokalnie to tym bardziej nie nadaje się do parlamentu. Zawiódł tu to zawiedzie i tam.13 lat to za mało na spełnienie obietnicy wyborczej? Ile na to potrzeba? Kolejnych 13 lat?! Potrzebujemy ludzi skutecznych i sprawczych z takich mamy w PIS. POwcy z gęby robią cholewę i składają obietnice bez pokrycia. Motorówka zapytany o program odpowiedział: odsunąć PiS od władzy. Czyli PO nie ma programu. Idą dla kasy.
  • @mama Karoliny - nie ty mi będziesz mówić na kogo mam głosować!!!!! a na pewno nie będę głosować na tych z pisu, którzy okradają ludzi ciężko pracujących!!!!!
  • @mama Karoliny - nie Ty mi będziesz mówić na kogo mam głosować!!!!! a na pewno nie zagłosuję na tych z Pisu
  • @mama Karoliny - Te populistka. Ustaw się w kolejce po dej dej i dej. Zero ambicji trzeba mieć żeby głosować na PiS. Takich jak Ty dawno wyrzuciłem z grona znajomych.
  • @mama Karoliny - Karolina w szkole musi mieć ciężko z taką madką. Chociaż jedno Ci oddam masz dziecko = przestałaś dawać w szyję w porę.
  • @mama Karoliny - Ile jeszcze razy będziesz to powtarzać ? Nikt słowa nie realizuje kiedy jest obok koryta.
Reklama