UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja się zastanawiałam dlaczego ci wszyscy ludzie w obozach pozwolili się tam zapędzić. Przecież lepszym wyjściem była ucieczka z dużym prawdopodobieństwem utraty życia niż marna egzystencja w baraku. Później zorientowałam się, że im coś obiecano a ze ludzie są przekupni i łatwowierni to skończyli jak skończyli.
  • Co za logika dramat. ręce i nogi opadają
  • I co taki więzień w pasiaku robiłby po ucieczce z obozu kiedy wszyscy na tym terenie, wokół byli Niemcami
  • @gru - To samo co Polak uciekający z niemieckiego wojska w nazistowskim mundurze
  • Ocenił typ siedząc wygodnie w fotelu w ciepłym pokoju, najedzony przed komputerem. Wiesz jakbyś zachował się w ekstremalnej sytuacji, głodny, przemęczony, z przystawionym karabinem widząc śmierć dookoła ?
  • Tak wiem jakbym się zachowała, poczytaj sobie o uciekinierach z obozu
  • Inteligentny inaczej, ręce opadają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    spostrzeżenie(2022-01-20)
  • A to polecam się dokształcić. .. .- jak jeden uciekł śmierć dopadała także ludzi z baraku !!!. Są ludzie którzy myślą o innych nie o własnej d.!
  • Wielu uciekało i niektórym nawet udało się przeżyć, pozwolę sobie zacytować słowa jednego z nich "Gdyby mi się nie udało wrócić powiedz żonie że zginąłem w walce". Zginąć walcząc było wówczas honorem.
Reklama