UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie mam zastrzeżeń do firmy Charon. Do moich bliskich zmarłych podchodzili zawsze z szacunkiem, na zapłatę potrafili poczekać. Ktoś próbuje im zaszkodzić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    54
    Dorota.(2022-10-11)
  • @Dorota. - Ale inni mają jak takie kwiatki wychodzą na światło dzienne. W interesie firmy leży oczyszczenie się z zarzutów. Bardzo mocnych w świetle nagrań, które sama może sobie Pani posłuchać.
  • @Dorota. - Droga Doroto! A skąd wiesz czy twoich bliskich zmarłych nie kopali i wyzywali podczas czynności które muszą wykonać?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    Dagmara1978(2022-10-11)
  • @Dorota. - Dokładnie. media zrobiły nagonkę na firmę zanim zapadł wyrok. Elblascy przedsiębiorcy to hieny w dużej części. Ktoś chce ich wywalić i stąd nagonka medialn. Fuj.
  • Największe hieny to niestety jak przedstawia ta sytuacja to ludzie pełno w nich jadu złości a widać do oceny innych też są szybcy
  • Obejrzałam 3 - Stonogi który próbował w rozmowie zdenerwować policjanta obrażał Go itd... Stonogi z właścicielem, którego też próbował wyprowadzić z równowagi obelgami i kolejne w tym kolejne osoby nie będącej właścicielem firmy - Wywiadu P. Eryka nie dałam rady oglądać męczyłam się oglądaniem - często się powtarzał wypowiedz bez ładu i składu a pytania Pana Stonogi zadawane tak by oczerniać tylko byłego bądź nie pracodawce :)....
  • @Dagmara1978 - Ze niby zmarły się urazi bo ktoś go wyzwał po śmierci?
  • Zmarły się nie obrazi bo nie żyje, ale taki typ, który tak traktuje osoby zmarłe krzywdzi osoby z rodziny, zadaje im dodatkowy ból. Nie wyobrażam sobie żeby bliskie mi osoby, które zmarły były kopane, rzucane jak śmieci, wyzywane.... coś potwornego. Wierzę panu Erykowi i prokuratura powinna zająć się ta firmą.
Reklama