UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dopiero do sądu po tak długim czasie? Co tu się dzieje ? Ale mamy taką pop..... a policję albo sądy takie sp..
  • Oni mają czas... Złożyłam sprawę dotycząca dziecka w lipcu 2022 termin mam dopiero za miesiąc.. A tu siła rzeczy mieli co robić, bo nikt ot tak nie wchodzi do znajomego i nie zabiją go z zimna krwią a wątków tu było tyle że ciekawa jestem co z tego wyjdzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Mieszkanka(2023-09-06)
  • Wolne sądy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Enenenene(2023-09-06)
  • Jeżeli prokuratura chce udowodnić winę to musi zebrać dowody, żeby było to jednoznaczne. Czasami to trwa. A mówimy to o potencjalnym dożywociu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    zenekspodsklepu(2023-09-06)
  • Doucz się, że śledztwo prowadzi Prokurator. To chyba od tego masz areszt śledczy, żeby do sprawy siedział. A pisząc o wątku rabunkowym, który ktoś podnosi taki zawsze przyjmuje się na początku kiedy ofiara jest napadnięta we własnym mieszkaniu.
  • W takim razie prokuratorzy działają opieszale
  • a co ma robić prokurator w sprawie, jeśli czeka na wyniki badań materiału biologicznego i następnie wydanie opinii przez biegłego? Badań są tysiące w Polsce, do wydania opinii też sporo w kolejce, stąd tak długi czas oczekiwania na opinię.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Ploterek(2023-09-07)
Reklama