UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak widze rejestracje GD w Elblagu zwłaszcza Audi albo Porsche to widac, ze to jakis macher. Jezeli jezdzi nia 20-40 latek na 100% albo handluje albo robi jakies wały. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ZORIENTOWANY(2021-04-05)
  • @ZORIENTOWANY - Taa. .W Polsce sie dorobisz. .ale tylko wtedy jak prowadzisz firme i nie odciagniesz podatku, bedziesz walil waly przy sprzedarzy samochodow sprowadzanych z zagranicy, handlowal zdelegalizowanymi substancjami. Uwaga! jest takich substancji pelno nie tylko narkotyki. W tym kraju to waly nawet na smieciach ludzie robia - sprowadzaja z chin albo wyrzucaja swoje do lasow - tego ostatniego nie rozumiem, nie widze w tym pieniadza ale ludzie to robia. .moze jestem za malo "przedsiebiorczy"bo pracuje legalnie i odprowadzam podatki. Pewnie dlatego nie mam samochodu, domu ani mieszkania i ciągle ledwo wiąże koniec z końcem choć mam wyższe wyksztalcenie i zarabiam dobre pieniądze w korpo. .Trzeba bylo zostac hadlarzem i walem. ..
Reklama