UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za donoszenie na rodziców też bym karał. W piśmie świętym o tym jest, cokolwiek by nie zrobili, nie wolno. Grzech wielki i nie do wymazania. Mogła zapobiec, wyperswadować, porozmawiać. Jesteśmy ludźmi. Ale na Policję na rodzica - wstyd
  • rozumiem, że donieść na rodzica który wykorzystuje seksualnie to również grzech wielki. Trzeba porozmawiać, wytłumaczyć, perswadować - ale żeby zaraz na policję? kto w ogóle pisze takie komentarze????? zabicie zwierzęcia to nie grzech?
  • Medium Zgadzam się. Niepotrzebnie gromadzi się rodowa karma. Ale wtedy samodzielnie trzeba powstrzymać rodzica, który postępuje bezprawnie. Donoszenia Soros uczył.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    13
    Medium(2024-08-08)
  • Do kitu takie pismo święte.
  • Pewno masz coś na sumieniu i po artykule strach, że teraz własne dzieci zrobią to samo.
  • Pismo Święte, przesiąknięte przemocą, zdradą i nienawiścią, zostało napisane ponad dwa tysiące lat temu i jest dzisiaj aktualne jak gazeta z prl-u.
  • Czy moze Pani/Pan sie ujawic? Pismo mowi wiele dobrych rzeczy jak nie wszystkie. Tylko jak je interpretujemy. Kazy pod siebie i dla siebie je tlumaczy. Kto dal nam na to prawo. ????
  • Medium Mam poważne wątpliwości co do datowania Pisma Świętego. Proszę przeszukać Google Books.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Medium(2024-08-09)
  • Medium Problem w tym, że nawet jak się nie ma nic na sumieniu, to nagle potrafi się zmienić panujące prawo, które z człowieka moralnie czystego zrobi przestępcę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Medium(2024-08-09)
  • @Medium - Cytat z wikipedii: "Teksty włączane do Biblii powstawały przez większość I tysiąclecia p. n.e. i w I wieku n. e." czyli jakieś ponad dwa tysiące lat temu. W tym przypadku 1000 lat w tą czy w drugą nie robi żadnej różnicy dla książki, która nawet nie wiadomo czy jest oparta na faktach czy mitach?
  • Medium Również cytat z Wikipedii: "NAC jest pierwszym polskim archiwum cyfrowym, tzn. instytucją powołaną w celu gromadzenia, przechowywania i udostępniania materiałów archiwalnych w postaci cyfrowej oraz zarządzania nimi. ". NAC to Narodowe Archiwum Cyfrowe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2024-08-09)
  • Medium Ja się nie ukrywam. Można do mnie stąd napisać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2024-08-09)
  • Medium W każdym razie nie jestem świadkiem Jehowy. Jestem ochrzczona w cerkwi prawosławnej, przy wielkim szacunku dla religii starszej, tj. starowierów. Wszystkie nowsze tradycje wyrzucały z tradycji ważne z punktu analitycznego i wręcz naukowego szczegóły, które dowodzą wielkiej mądrości przodków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2024-08-09)
Reklama