UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedy ostatni raz byliście w tym muzeum? Ja w podstawówce ok 30 lat temu :D i pewnie do dzisiaj stoją tam te same gabloty :D
  • To jedno z lepszych muzeow6w Polsce. Poczytaj sobie opinie znawcow, zanim bzdury palniesz. Prowadzę tam swoich gości z kraju i Europy i zawsze żałują, że było za mało czasu na zwiedzanie.3,4 godziny to minimum na pierwszy raz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    78
    10
    An. K(2024-02-06)
  • W zeszłym roku chyba 8 razy, w tym już 2.Zawsze prowadzę do Muzeum moich gości i są zachwyceni a nawet źli, że za krótko byliśmy. To jedno z ciekawszych muzeów w Polsce. Pójdź, są darmowe dni, i napisz potem swoją opinię. Założę się, że kja zmienisz.
  • @An. K - Nie żałują tylko są mili :D
  • Chodzę ze dwa trzy razy w roku plus noc muzeów, a Tobie gratuluję, może na koncercik disco-polo?
  • Naprawdę nie masz się czym chwalić!!
  • @A. K - Wódkę byś gościom postawił a nie ciągasz ich po muzeum.
  • Ja chodzę z dziećmi gdy są jakieś akcje i tańsze bilety. Moje dzieci zachwycone. Syn chodzi dopiero do zerówki a naprawdę nie chce wychodzić. Ale te dzieci, których wychowują telefony i są już uzależnione - pewnie chcą wracać. Telefon jest jak nałóg. Gdy pijak nie wypije jabola to się trzęsie, i tak jest z tymi dziećmi.
  • W 2009 oprowadzałem koleżankę przyjezdną z centralnej polski i była zachwycona jakie fajne muzeum mamy. Jak chciałeś zabłysnąć, to wystarczyło brokatem się posypać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    1
    DasModel(2024-02-06)
  • @DasModel - Już dawno i to kilkakrotnie, pisałem Ci, byś nas nie zachęcał do naszego postępowania. Nadal nie nauczyłeś się, że Polska jest pisana z majuskuły. Powinieneś powrócić, celem uzupełnienia swej wiedzy. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    RoomanR(2024-02-06)
  • gablotyu te same i lkudzie też ci sami przyspawani do wygodnych stolkow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Upadły Harley(2024-02-06)
  • @RoomanR - Shift mi się psuje. Tyle muszę tu pisać, że już klawiatura nie daje rady. Błąd nie był zamierzony. Spowodowała go awaria techniczna. Teraz muszę za każdym razem dokładniej sprawdzać post przed publikacją, albo wymienić klawiaturę na nową, bardziej niezawodną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    DasModel(2024-02-07)
Reklama