UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem zszokowana. Lata temu pielgrzymowałam co roku do Częstochowy. Ojciec Polikarp zapisał się w moich wspomnieniach jako autorytet, wspaniały opiekun duchowy i przede wszystkim spowiednik. Nie zapomnę mojej pierwszej pielgrzymki, gdy weterani opowiadali o tym Ojcu, czekali na spowiedź u niego, wygłoszenie konferencji, zwykłą rozmowę. Do dziś pamiętam dobro płynące od niego, no i totalną mądrość. Niejeden mówił, że rozmowa z ojcem zmieniła jego życie.. jestem zdruzgotana. Nie wierzę by tak daleko posunięte oskarżenia nie były poparte twardymi dowodami. Gdyby to było zwykłe pomówienie, to sprawa nie miałaby takiej rangi. Jest to po prostu straszne gdy zestawię sobie wspomnienie o tym człowieku z tym co tu czytam. Hashtagi: #Jellonek
  • I tyle ta twoja spowiedź była warta. Spowiadałaś się z grzechów chłopu, którego grzechy są obrzydliwe i niewybaczalne, a jego miejsce jest w ZK, na długie lata, gdzie to role się zamienią i on będzie zmuszany do innych czynności seksualnych, a nie odwrotnie. Do piekła!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Ploterek(2024-05-24)
  • "Niejeden mówił, że rozmowa z ojcem zmieniła jego życie. " Zwyrodniały personel naziemny zmienił życie nie jednemu człowiekowi. Miłym zaskoczeniem jest fakt, że ten konkretny prawdopodobnie odpowie za swoje dokonania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    GłębokaMyśl(2024-05-24)
  • @GłębokaMyśl - Personel naziemny. Wygrałeś tym komentarzem.
  • Nie Ty jedyna otworzyłaś oczy. W dniu rozprawy może jednak ustawić się manifestacja ciemnogrodu z transparentem. Murem za ojcem P. Tylko to jest wierzchołek góry lodowej. Do stanu duchownego idą ludzie jak do wykonywania zawodu a nie powołania. Muszą tylko na ściemniać o swojej głębokiej wierze i przejść sito naboru. Oni wiedzą z góry, że i w seminarium i po święceniach natury nie oszukają. .
  • Jakie sito naboru? Bycie członkiem czarnej mafii jest teraz w naszym kraju tak "popularne", że w ostatnich latach do elbląskiego seminarium jest pewnie maksymalnie 2 - 3 kandydatów rocznie. I dobrze. Jak kościółek będzie nadal taki jaki jest, to za 10 lat na msze będzie uczęszczać 10 procent społeczeństwa (czyli ci najbardziej naiwni) i 2/3 wybudowanych w kraju kościołów trzeba będzie wyburzyć, objąć ochroną zabytków albo przeznaczyć na inne cele.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    KibiczProstej(2024-05-24)
  • "Strzeżcie się wilków w owczej skórze".
  • Wyjdź droga Pani z tej sodomy i nie miej udziału w jej grzechach, bo razem z nią trafisz na wieczne potępienie oni wszyscy gdyby mieli Boga w sercu by wierzyli sercem nigdy by takich sytuacji nie był. Jezus mówi w Mateusza 7:20 w kazaniu na górze, że po owocach poznacie ich i niestety poznajemy po owocach zgniłych, bo dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Czy ktoś to wreszcie zrozumie kto tak jest ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    antysystemowy(2024-05-25)
  • Dokładnie w punkt ludzie zahipnotyzowani ślepi przewodnicy prowadzą ślepych i obydwaj w dół wpadną,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    antysystemowy(2024-05-25)
  • Jestem zszokowana... Serio? Przecież oni wszyscy jednacy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Patrzysz a nie widzisz(2024-05-25)
Reklama