UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mialem doczynienia z tym Panem. Slaby zawodnik. Nie wiem komu on tam pomaga w tym urzedzie. Mi od samego poczatku nie chcial pomóc. Taka arogancja wyzszosc cechuje tego Pana. A tak na marginesie bo pewnie bed?ie to czytal. Poradzilem sobie bez Pana łaski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    6
    Timo Boll(2024-06-12)
  • @Timo Boll - Miałam przyjemność korzystać z pomocy Pana Pawła. Bardzo kulturalny, życzliwy i kompetentny. Wygrał nam sprawę w sądzie. Ciężko mi sobie wyobrazić żeby był w stosunku do kogoś arogancki. Wiem, że wielu ludziom pomaga bo moja znajoma mi go poleciła. Szkoda, że nie został prezydentem, bo to uczciwy człowiek jest.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    8
    Beata W(2024-06-12)
  • @Beata W - A Pani Beata W to nie sekretarka tego Pana? Bo ten Pan to taka persona ze az swoja sekretarke musi miec. Zalosne na co ida nasze wspolne piniadze. Pieniadze podatnikow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Timo Boll(2024-06-12)
  • @Timo Boll - Koleś jako prawnik obsługuje za darmo całe miasto 100 tys ludzi. Prowadzi im sprawy w sądzie, a ty mu sekretarki żałujesz. Śmieszny jesteś.
  • Ale gdzie obsluguje? Co obsluguje? Bo ja nie widzialem checi w jego dzialaniach by mi pomóc. I to od pierwszego wejscia do jego gabinetu. Nie chce uzywac mocnych słów ale lagodnie mowiac chcial jak najszybciej sie mbie pozbyć. A te jego przechwalji ze tak doskonale zna prawo to chyba nie na miejscu są. Co w tym nadzwyczajnefo? Prawnik musi znac prawo a Rzecznik i to miejski ma w obowiazku pomagac ludziom a nie probowac ich zbywac. Jak komus innemu pomógł to gratuluje. Ja natomiast stwierdzam fakt ze mi nie pomogl i od samego poczatku mialem odczucie ze nie chce pomoc. A sprawa jak sie okazuje nie byla zbyt skomplikowana skoro moja determinacja i ograniczona znajomosc kruczkow prawnych wystarczyla by pozytywnie dla mnie sie ta moja sprawa skonczyla. I tyle w temacie. Facet wywyzsza sie popisuje jest arogancki przynajmniej taki byl w stosunku do mojej osoby
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Timo Boll(2024-06-12)
  • haha dobre jako prawnik strasznie walczy podczas rozpraw taki znający prawo śmieszne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    olimpia6(2024-06-12)
  • @Timo Boll - zgadzam się z tobą to prawda co mówisz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    olimpia6(2024-06-12)
Reklama