UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Z medycznego punktu widzenia żadnego "szoku" nie było :-) To bardzo często nadużywane i nieprawidłowo stosowane określenie na stan większego zaskoczenia i zdziwienia. Można je przyrównać do sytuacji gdy dziecko opowiada komuś, że "rozwaliło" sobie kolano mając na myśli obtarcie od wchodzenia na drzewo i naklejony na ranę plaster lub gdy ktoś widzi wyższą cenę butów w sklepie. To określenie pośród młodych dorosłych jest często opakowane w "No kur. a! (szok) ja pier. ole!" uwieńczone "Hłe Hłe Hłe!".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Miszkurka2000(2022-06-10)
  • - Znajomy z wyczuwalną przez zachowanie (i pewnie poprzez wieści od innych znajomych) przeszłością, podpity, kłóci się z kierową (zapewne bluzga), napieprza drzwiami, wraca się i uderza pięścią w karoserię - tu szoku Ania nie doznaje, przynajmniej nic o tym nie wiadomo - Policjant pokrzyczy, dotknie ramienia, przeklina - jest szok (zdarzenie powoduje odświeżenie pamięci jeśli chodzi o dane znajomego - po wyjściu z budynku prawdopodobnie telefon do rodziców żeby podzielić się tym "traumatycznym" przeżyciem - ciekawe, że tu rodzice "prawdopodobnie" wykazują zainteresowanie jednak co do imprez gdzie alkohol lub inne używki, gdzie kiedy z kim to ich już chyba raczej nie obchodzi bo dorosła, no chyba że Ania podzieliła się szokującym zajściem w taksówce i po kursie, i wtedy także natychmiast roztrzęsiona zadzwoniła do rodziców) - Sytuacja hipotetyczna. Pielęgniarka w przychodni, każe podwinąć rękaw, wbija igłę może nawet nie raz, pobiera krew - tu powinien chyba nastąpić zgon ze względu na nałożenie się wielu czynników szokowych :-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Miszkurka2000(2022-06-10)
  • Teraz do wyboru.1.Ania jest bardzo odporna bo mając dopiero 18 lat jako osoba pełnoletnia, wcześniej jako niepełnoletnia była przy interesujących się nią rodzicach, bez alkoholu, przeklinania, teraz nagle zetknęła się z podejrzanym, napitym awanturującym środowiskiem nic sobie z tego nie robi.2.Jest wyjątkowo dobrą uczennicą z nieposzlakowanym zachowaniem i wcześniej w takich imprezach nigdy nie uczestniczyła i nie przeklinała, a teraz gdy słyszy przekleństwo z ust dorosłego jest "w szoku". Więc kiedy kłamie, a kiedy mówi prawdę?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Miszkurka2000(2022-06-10)
  • PROSZĘ UDOSTĘPNIĆ CAŁE NAGRANIE !!! Będzie rzetelnie a nie wycięty fragment
  • ty ośle ona się nie dosiadła tylko zamówiła taksówkę ze swojej aplikacji bolta dokładnie wiedziała z kim jedzie
  • a kim ta dziewczyna jest. dla mnie zero na pewno z taką nie umówię się.. bardzo dorze postąpili nic takiego złego nie zrobili po co bicie piany wiem jak takie panienki potrafią się zachowywać i jakiego języka używają tu pan policjant to był grzeczny tylko jedno przekleństwo.
  • Dobrze wychowane dziecko gamoniu nie trafi na Policję! Hashtagi: #Zbyszek65
  • Policja
  • Policja
  • Policja
  • Bez przesady, bez powodu policja nikogo nie atakuje. Jak się jest w porządku to nic złego się nie dzieje. Po co prowokować/moim zdaniem celowo/a potem udawać skrzywdzoną niewinność.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    a..aaa(2022-06-10)
  • Ukrywanie sprawcy przestępstwa podlega karze. powinna o tym wiedziec
Reklama