UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tylko Donald Tusk nas wybawi
  • Razem z Putinem na spotkaniu w Kadynach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    16
    He he(2023-10-04)
  • @He he - A Duda się z Putinem nie spotykał tumanie?
  • a ty lewarze pies ci morde lizal
  • A Ty, lewarku, przestaw się chociaż chyba, że wstydzisz się swego postu, jego treści i stylu. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    RomanR(2023-10-04)
  • @He he - A kto realizuje proputinowską politykę? Osłabienie obronności kraju (niech zakupy bez ładu i składu nie mylą), skłócenie z Niemcami ( największy partner gosp. , sojusznik w NATO i UE, Ukraińcami i innymi sąsiadami). Napięte stosunki z USA i Izraelem itp, itd. Liczą się fakty a nie puste słowa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Irek Szaf(2023-10-04)
  • " A Duda się z Putinem nie spotykał tumanie?" - pokaż mi fotkę z takiego spotkania. Tylko nie z jakiegoś posiedzenia międzynarodowego gdzie uczestniczy wiele innych głów państwowych. Założysz się? Stawiam moje autko (ok.28000,-). Tusków, sikorskich i innych to mogę cały album foto tu podczepić. I to takich co się całują i obściskują.
  • Słabym autem jeździsz. Wozili się do Putina i ministrowie MSZ z PiS. Napinaj się dalej ciulu. PiS kocha ruski wegiel i ruski gaz. Import trwa tumanie.
  • Takie właśnie zdjęcie można pokazać. Baranie. Jak oficjalne władze krajów się spotykają w formule 1 na 1 lub szczytach. Jak Rosja zaatakowała Krym PiS w tym temacie się odezwał??? No nie. Zwiększył import węgla to wtedy jest super. Za tą kasę inwazje przygotowali tak można teorie snuć.
  • Putin był jednym z pierwszych, którzy złożyli gratulacje Dudzie w 2015 roku, jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników.
  • @Irek Szaf - Ty to chyba zapomniałeś wrócić na swoją stronę granicy przed zamknięciem Kanapie! Hashtagi: #A8
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Zbyszek67(2023-10-05)
  • @Zbyszek67 - Błysnąłeś jak stary salceson. Prawda boli. Kraj wg PiS to izolacja na arenie międzynarodowej. Też należysz do tych co palcem grożą Ukrainie jak Morawiecki? Bo tyłki się palą w sondażach i trzeba pokazać prawdziwą nacjonalistyczną twarz. Ukraina nas wciągnie nosem gospodarczo, zaimportuje technologie, produkcję, korporacje.
  • @Zbyszek67 - Jeżeli mam inne zdanie od Twojego, to już nie jestem Polakiem, jestem zdrajcą, wrogiem. Kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam. Typowo PIS-owska narracja. No
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Irek Szaf(2023-10-05)
Reklama