UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Moim zdaniem Pan Paweł, już dawno powinien być zwolniony, nigdy nie można było go zastać w pracy, a jak już udało mi się telefonicznie umówić to i tak nie pomógł. Zajęty był swoją osobą i swoją karierą, szkoda, że tak długo nikt tego nie widział.. , Przed wyborami zaczął być aktywny, w czasie pracy i za pieniądze podatników.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Halinka(2024-02-02)
  • MariuszLewandowski-Fc @Halinka - Bardzo mnie Pani zaskoczyła swoim wpisem.... Co prawda nie lubię Pana Rodziewicza za to jak zachował się wobec mnie na proteście tak zwanych sędziów ale jego pracę jako rzecznika obeniałem jako wzorową. Co prawda szans na prezydenturę nie ma żadnych i sam zapewne o tym wie to ja wolę mieć bardzo dobrego rzecznika konsumnetów niż kiepskiego prezydenta i zapewne wiele osób mój pogląd podzieli. Mam porównanie Pana Rodziewicza z Panią Kućmańską i z ręką na sercu to porównanie wypada jak 1 do 100 na jego korzyść. Możę poprzednia Pani rzecznik byłą kolejną pomyłką Pana Grzegorza Nowaczyka ale obawiam się że nawet gdyby z głupia frant Pan Rodziewicz wygrał to znów musielibyśmy się z kolegami zebrać żeby go odwołać. Sprawowanie władzy to nie festiwal obietnic a wybaczcie Państo wiedza Pana Rodziewicza o finansach publicznych jest żadna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-02)
Reklama