UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "dowodu rejestracyjnego dwóch kart bankomatowych"? Nie wiedziałam, że karty bankomatowe mają dowody rejestracyjne. :D Jak taką notkę można opublikować? Ktoś to w ogóle czyta przed publikacją? Jak mówią, papier, w tym przypadku edytor tekstu, przyjmie wszystko, tylko nie jestem pewna, czy taki chcieliście uzyskać efekt; czytelnicy zamiast zająć się treścią, wyłapują Wasze błędy. Chyba nie tak to powinno wyglądać. Polecam zaopatrzyć się w słownik ortograficzny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Jolana(2023-07-10)
  • @Jolana - Artykuł pewnie pisał policjant, gdyż takie (podstawowe) błędy nie popełnia redaktor.... raczej nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Korektor(2023-07-10)
  • @Korektor - Jeśli już to - takich błędów nie popełnia..... Sam się doucz, zamiast znawcę udawać panie korektorze.
  • @Jolana - Też o tym pomyślałam, w końcu to policjant jest podpisany pod tekstem. Jednak to portel. pl umieścił artykuł na swojej stronie, więc chyba powinien patrzeć, co publikuje. Wygląda na to, że nie zwraca na to uwagi i nie wiem w sumie, co jest gorsze - to, że ktoś, kto powinien znać zasady pisowni ich nie zna, czy to, że bez namysłu robi "kopiuj, wklej" tekstu bez jego uprzedniej weryfikacji. Tak czy inaczej niezbyt dobrze to świadczy o tych "dziennikarzach".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Jolana(2023-07-11)
Reklama