UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ktoś powie, że to rozbój w biały dzień taki skos mandatów ale nikogo nie oburzał od lat stosowany taryfikator w Austrii, Szwecji czy Norwegii. Tam nagle wszyscy Polacy jadą przepisowo jak znak nakazują.
  • Ok, patologia musi się bać. ale wiesz ile ludzie w Szwecji, czy Norwegii zarabiają? Zaboli, gdy będziesz musiał zapłacić parę tysięcy za chwilowe roztargnienie, utratę uwagi. Wtedy poczujesz jaki nowy ten ład wspaniały. Zamiast karać notorycznych przestępców drogowych, stosuje się zbiorową odpowiedzialność - jak to u ruskich pisowców.
  • I cwaniaków nam zabraknie na drogach.
  • W Polsce nie zarabia się jak w Skandynawii. .to jest zbrodnia wymierzona w najbiedniejszych ale ty jesteś za głupi żeby dostrzec że w Polsce najbiedniejszych sie od zawszę wyssya do zera, życzę ci mandatu w takim razie,Przeciętna polska rodzina nie będzie miała na rachunki i życie. .ty powiesz co? Stary mógł nie pędzić? To jest kraj bezprawia i Teraz to będą wmawiać ludzia ze je złamali bo stawka jest wyższa. Oni zrobią wszystko żeby zniszczyć biedne rodziny jak i te co uważają sie ze maja kasę. A tacy to popierają. I ty uważasz że to bezpieczne? Niech takim psom jak ty odbiorą wszytko co powiesz ze to rząd? A ludzia życzycie tego. Polaków nie stać na życie we własnym kraju, za rok będziemy mieć tu prawdziwą apokalipsę. Ale dalej mówią karać łudzi, a co którzy powinni być ukarani plują i w wasze pyski
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    95
    Kraj co sam sobie katem(2022-01-03)
  • A jaki to ma związek ? W Austrii nawet po nowelizacji jest taniej niż w Polsce. Wtedy masz zakodowane w głowie co Cię czeka i doszło to do nas. A wiesz skąd ta skandynawska karność obywatelska ? Zagrożenie drakońskimi karami. Nie opowiadajmy sobie bajek, że z roztargnienia wyprzedasz na pasach albo zasuwasz +50 km\h ponad limit.
  • a kleszka na rauszu i tak będzie miał darowane
  • Panu chodzi o to. Teraz włącz wyobraźnie. Jedziesz 90 jak bozia każe, prosto jak z bicza trzasło. A tu panowie wychodzą i akurat na tym odcinku za drzewem, czy krzakiem był znak "teren zbudowany"kij tam że, jest jedna stodoła i dom. Wazne że Cie uwalili. O to w tym chodzi. Nie o bezpieczeństwo. a i 500 plusy i inne twory lewicy pobożnej muszą finansować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    27
    Tralala(2022-01-03)
  • Wyprzedzają na pasach z niewiedzy - Nowowiejska, oba przejścia, Grunwaldzka (Elzam)najczęstsze wyprzedzanie gdzie kierowcy nie wiedzą że dokonali manewru wyprzedzania - "bo przecież nie zmieniłam pasa, jak to wyprzedzanie"- myślę, że prewencja i edukacja była stosownym rozwiązaniem - a dopiero przy kolejnym takim wykroczeniu wysokie mandaty. I. .. nie jestem św. kierowcą, ale uczulony jestem na wyprzedzanie - nawet na pustym przejściu, raz mi się zdarzyło to zrobić na pustym przejściu. A pozatym przejścia często są źle i niebezpiecznie oznakowane, np. przejście koło szpitala na Żeromskiego linia przerywana jest do samego przejścia, np. przejście na Odrodzenia linia przerywana jest do przejścia i za nim również. Prędkość też: ponastawiali znaków 30 km/h obowiązujące od 22-6 i stają z radarem o 5:30-5:45 np. na Rawskiej - co ma to wspólnego z bezpieczeństwem?? A te 30 km/h co ma wspólnego z ekologią w imię której je postawili?? Nie wiadomo na jakim biegu jechać, i czy ktoś sprawdził ile spalin silnik wydaje przy 50 km/h a ile przy 30 km/h ?? Nie bo po co - pamiętajcie tu chodzi o kasę nie o bezpieczeństwo.
  • @Kraj co sam sobie katem - Najbiedniejsi nie jeżdżą autami
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    13
    Bogaty(2022-01-03)
  • Zmień pracę, weź kredyt.
  • @Kraj co sam sobie katem - Co Ty tak wyjeżdżasz z tą Skandynawią?Byłeś, widziałeś?Ja byłem i pracowałem kilkanaście lat w Norwegii. I wiesz co?U nas po tych podwyżkach mandatów jest jeszcze stosunkowo łagodnie. Przykład chcesz?Oto masz przykład. Jak w terenie zabudowanym pojedziesz o 30 za dużo, to oprócz mandatu zabiorą Ci na określony czas prawo jazdy. A jak dołożysz jeszcze parę kilometrów, to pójdziesz siedzieć do pierdla, albo założą Ci obrożę na nóżkę i masz areszt domowy. Tylko możęsz poruszać się z do pracy i z pracy. W ściśle określonym czasie. No i są kontrole w domu w tym czasie. I nie daj Boże, żebyś był po piwku. Dalej będziesz powoływał się na Skandynawię?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    mm263(2022-01-03)
  • I właśnie Twój komentarz utwierdza mnie w konieczności wysokich mandatów. Pomyślałeś jedynie o tym, że chwila roztargnienia zaboli tego, co dostał mandat. Kompletnie nie pomyślałeś o tym, że ta chwila może komuś zrujnować życie. Ale co cię obchodzą inni ludzie, liczysz się tylko ty, prawda?
  • Chwila roztargnienia i ktoś Cię rozjedzie na pasach i. .. Kogo będzie wina? Leczą mnie takie wpisy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Ziemben(2022-01-03)
  • @Ziemben - wina zawsze leży po stronie tuska
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    jarosław_(2022-01-03)
  • @Kraj co sam sobie katem - Głosowaliście na PIS
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    robixon(2022-01-03)
  • @Kraj co sam sobie katem - jak ktoś dwukrotnie pisze ludzia zamiast ludziom w swoich wypocinach, to od razu wiem, że mam do czynienia z inteligentem
  • Na Rawskiej jest ograniczenie bo norma hałasu jest znacznie przekroczona i miasto powinno wybudować obwodnicę bo zgodnie z prawem należałoby Rawską zamknąć z powodu przekroczenia norm hałasu Hashtagi: #Nick
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Nick x(2022-01-04)
  • @Kraj co sam sobie katem - Najbiedniejsi jeżdżą autobusem, bo nie stać ich na auto, a jak ich jakimś cudem stać, to jeżdżą wolno, bo wtedy spalanie jest mniejsze.
  • Ciekawe czy taki mądry będziesz jak na żółtym przejedziesz skrzyżowanie a to w naszym kraju jest loteria i policja traktuje to jak przejazd na czerwonym albo pieszy ktory idzie prosto i nagle skreca na pasy ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    irek2008(2022-01-06)
  • Oby chwilowy brak roztargnienia jakiegoś kierowcy nie kosztowal zycia Twojego ani Twoich bliskich. Zastanow sie nad tym, co piszesz.
Reklama