UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Powiem jedno :UTYLIZACJA CHWASTA. Przez takie odpady giną niewinni
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    194
    8
    stojan(2023-07-06)
  • @stojan - Utylizować to takim jak ty ubekom co sami łamią prawo.
  • Słuchaj robaku, gardzę takimi jak ty (celowo z małej). Co byś gadał jakby ci ten śmieć dzieciaka rozjechał na twoich oczach. Takim komentarzem znizyles się do jego poziomu, co mnie w ogóle nie dziwi, jesteście siebie warci. VR6 ma rację, normalny gościu by tego nie zrobił, ćpun jest nieobliczalny jak zwierzę. Nawet jak nie ćpał świadczy to o jego zerowym ilorazie inteligencji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    62
    5
    stojan(2023-07-06)
  • ciebie tez utylizowac bo bronisz chwasty
  • @stojan - A ten wpis świadczy o twoim bardzo niskim IQ.
  • Żebyś mnie zrozumiał, musiałem się zniżyć do twojego poziomu, trudne, ale do zrobienia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    stojan(2023-07-06)
  • Bronisz chwasta boś sam chwast
  • W tym mieście na każdym kroku, w każdym lokalu proponowane są narkotyki, jak to możliwe ze nikt nic z tym nie robi, ostatnio byłam z bratową w jednym z lokali i w ostatniej chwili zobaczyłam jak jakaś brodata gęba wrzuca mi coś do szklanki … To się robi jakieś narkotykowe eldorado w tym Elblągu normalnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Kaja „(2023-07-07)
  • A ja ci życz żeby taki bezmózg próbujący zrobić pół baczka swoim szrotem, przewiózł cię na masce kawałek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Klaudia 99(2023-07-07)
  • @Kaja „ - Może i tak jest ale wierzysz czy nie to chodziłem na tańce do 55 roku życia, poprostu to moja pasja. Nigdy nikt mi nic nie wsypał do piwa, nigdy nie brałem narkotyków, ba nawet nie miałem w ręku, nigdy się tatuażem nie bawiłem a mimo to prowadziłem rozrywkowy tryb życia w kilku państwach Europy ! Można być towarzyskim i rozrywkowym, dobrze wypić czasem ale przynajmniej próbować kontrolować sytuację i nie odpływać bezmyślnie albo łatwowiernie.....
Reklama