UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dobra, skąd te oszczędności? badania wykazują, że 3/4 Polaków nie ma żadnych oszczędności, 1/4 to chyba burżuje i emeryci którzy kosztem reszty społeczeństwa, za to że głosują na wiadomą partię dostają 13,14 i chowają ten hajs w słoiki, ciągłe słychać, że tej babci ukradli 30 tys zł, tamtej 50 tys zł, tutaj mamy 5 tys zł, jak to jest, że kosztem ludzi pracujących rząd obrzuca kasą emerytów, którzy nie wiedzą co z kasą mają robić ?
  • @Yujm - Widocznie jesteś za głupi i za leniwy by zarabiać odpowiednio.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    37
    1
    BeZeLe(2021-09-03)
  • @BeZeLe - dokladnie zostaw zarabianie starszym i madrzejszym nie tacy musieli ztad emigrowac
  • @Yujm - Nie madrzyj się. Jestem emerytka i wiem co mam zrobić z pieniędzmi. Nie chowam do słoików!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Kazia65(2021-09-04)
  • @BeZeLe - zarabiać odpowiednio tyle, żeby bandyci mogli ci więcej ukraść im więcej pracujesz tym jesteś większym frajerem do okradania, najbardziej sie opłaca teraz nie pracować i dzieci płodzić, taką króliczą rodzinę zakładasz i żyjesz z tego co ci dadzą z tego co ukradną innym
  • @Gjn - Dziękuję za radę. Jak na razie zarabiam bardzo dobrze, utrzymuję rodzinę, jeżdzę na wakacje i nie muszę chować kasy w słoik bo mam od tego konta oszczędnościowe. Jednocześnie życzę powodzenia i wytrwałości w Pani/Pana przekonaniach i podejściu do życia :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    BeZeLe(2021-09-04)
  • @Gjn - Taką ktòliczą rodzinę zakładasz i żyjesz jak gość, a taki eunuch jak ty, może jedynie popatrzeć i gacie potrzymać. Żeby dymać trza umieć za uszy trzymać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Belmondo(2021-09-05)
  • @Yujm - Ciemniaczku jak przepracujesz 40 albo50 lat to sobie trochę naskładasz, starość nie jest za wesoła i trzeba trochę grosza mieć na trudniejsze czasy, czarną godzinę, a czasy idą oj idą nie za wesołe, ta emerytura ktòrą mamy to nie jest z twojej kieszeni, to lata pracy, to lata składkowe z naszej cieżkiej pracy i składek na ZUS. .. , nie płaciłeś ZUS-u - nima emerytury- proste. Tak że nie płacz i dymaj do roboty. A jak nie to chociaż dymaj, jak potrafisz te szansę co ci daje 500+
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Szansa ,szansa ,szansa(2021-09-05)
  • @Yujm - Rząd nam tyle daje co i Tobie,
Reklama