UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To nie są wykroczenia, już 20 lat temu rozmawiałem z policjantem w stopniu pułkownika, który przyznał mi rację- przekraczanie prędkości o 60km czy 100km jest przestępstwem zagrażającym bezpośrednio utratę życia znajdujących się na tej drodze kierowców I to nie chodzi o moją rację, ale o bezpieczeństwo na drodze I własnie takie przepisy na zachodzie są I bezwzględnie karają takich PRZESTĘPCÓW, ,tak nie bójmy sie ich tak nazywać- Sam straciłem bliską mi osobę- I popieram surowe ich karanie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Prosur.(2023-10-04)
  • @Prosur. - coś kręcisz, 20 lat temu był 2003 a wóczas nie było pułkowników w policji, zmiana miała miejsce podczas przemianowania milicji na policję
  • Byli, byli, zaostał przeniesiony z Elbląga do W - wy, ( chodzi o M. S.) ale widać, że z tej wiedzy nie skorzystał, bo dzisiaj bandziory po 20 - latach dalej jeżdża I robią jedynie wykroczenia a że zabijają ludzi.. to efekt bezradności wymiaru sprawiedliwości, a raczej niesprawiedliwości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Prosur.(2023-10-05)
  • @Prosur. - Na zachodzie w Niemczech są też autostrady bez limitów prędkości i można tam jechać ile się chce, wyższy limit poza terenem zabudowanym jak u nas też jest.
  • Dzieciaku, wiem, że prędkośč Cię jara, ale gdy stracisz kogoś bliskiego, to tracisz go naprawdę I jaraj się wtedy w pierdlu, u mnie masz tylko pogardę
  • Nie jara mnie prędkość, bo jeżdżę wolno i przestrzegam ograniczeń, śmieszy mnie natomiast pisanie o tym jak to, ,szaleńcy drogowi" w Polsce jeżdżą w mediach, a na Zachodzie są tacy kulturalni kierowcy i ostre przepisy, gdzie tam przepisy drogowe i kary są łagodniejsze jak w Polsce, bo jak Niemiec sobie jedzie 160 km/h po autostradzie u siebie to jest kulturalnym kierowcą, a jak ktoś w Polsce tak będzie jechał to nazwą go szaleńcem w mediach, albo jeszcze gorzej. Poza tym co to znaczy stracisz kogoś bliskiego? Najważniejsza jest wolność, jak największa wolność osobista, bo wolność jest ważniejsza od bezpieczeństwa, chociaż wiąże się ona z ryzykiem. Wolni ludzie to rozumieją.
Reklama