UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Taką dziwną zależność zauważyłem, że najczęściej to panie nie przepuszczają pieszych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    57
    24
    zett11(2022-03-09)
  • @zett11 - no bo jak już ruszy, to jedzie.
  • @zett11 - Raczej ogolone łyse pały ludzi nie przepuszczają na pasach, a ty kolego jak możesz obrażać kobiety !!! Zaledwie wczoraj panie miały swoje święto, ciekawe czy dałeś im kwiatki?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    22
    Gentelman007(2022-03-09)
  • @zett11 - A ja zauważyłem, że panie bardzo lubią wyprzedzać na przejściach dla pieszych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    13
    mm263(2022-03-09)
  • @Gentelman007 - Ale to prawda że panie łamią te przepisy i nie przemieszczają pieszych, dziś sam tego doświadczyłem. W 80% złamanie przepisów nieustąpienia pierwszeństwa pieszym przypada paniom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Leszek43(2022-03-09)
  • @zett11 - No przecież w telefonie nie widać przejścia ani pieszych? No to jak Ty chciałeś, żeby przepuszczała? :D
  • @Gentelman007 - Ale to prawda. Jeszcze nie zdarzyło mi się, by na przejściu dla pieszych, gdy idę z dzieckiem, ustąpiła kobieta za kierownicą. Mężczyźni tak ale nie kobieta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Piesza(2022-03-09)
  • @Piesza - I za to kocham kobiety, jak mają okazję to niech nie przepuszczają. Drugi raz może się nie trafić
  • W sumie, g..z tych nowych przepisów. Pieszy powinien stać i czekać aż przejście będzie bezpieczne i wtedy w lewo, prawo i znów lewo i dopiero idę. Nie dotyczy przejść z sygnalizacją, tam jak mam zielone to idę. .. .. a jak mnie potrąci to prawko week i na powtórny egzamin (co najmniej)
Reklama